Направо към съдържанието

Asus Game Zone
Снимка
- - - - -

Най-добра антивирусна?

47 отговора по темата

#1 Ivo77

Ivo77

Нов потребител

• Непотвърдили
  • 1 мнения
  • Лаптоп:Acer Aspire 5738ZG
  • ОС:Windows Vista

Публикувано на 03 October 2009, 14:56 PM

Привет на всички!
Преди 2 дни си купих лаптоп Acer ASPIRE 5738ZG и до този момент съм много доволен!
Но с новата придобивка идват и въпросите - а именно коя е най-добрата защита,която мога да му осигуря?Нуждая се от лека антивирусна,която да не претоварва компютъра и в същото време да е сигурна и да го пази от вредители от всякакъв вид.Същестува ли такава и коя е най - добрата.Използвам Windows Vista x64.Благодаря предварително

#2 Phonomania

Phonomania

Потребител

• Потpебители
  • Икона
  • 10 мнения
  • От:d
  • ОС:---

Публикувано на 03 October 2009, 16:47 PM

Предполагам Avira ще ти свърши работа.
Но дали е най-добра не мога да кажа.

#3 GTFO

GTFO

Приятел

• Приятели
  • 413 мнения
  • От:България
  • Лаптоп:Acer Aspire 7741G
  • ОС:Windows 7

Публикувано на 03 October 2009, 18:18 PM

Хубав въпрос.

#4 Sno0k3r

Sno0k3r

Редовен потребител

• Потpебители
  • ИконаИкона
  • 76 мнения
  • От:Гоце Делчев
  • Лаптоп:Acer Aspire5738g

Публикувано на 04 October 2009, 11:39 AM

Аз съм с Аvast и имам лаптоп от тази серия. Няма никакви проблеми, изключително лека, сканира постоянно и в същото време не се усеща машината да се натоварва. Доста хора е хвалят, апък и си е една от най-добрите ловци на коне :)

Be YourSelf :)

#5 pepo07

pepo07

Редовен потребител

• Приятели
  • 107 мнения
  • От:Вапрна
  • Лаптоп:Acer Aspire 5738G

Публикувано на 10 November 2009, 08:55 AM

Аз съм с Аvast и имам лаптоп от тази серия. Няма никакви проблеми, изключително лека, сканира постоянно и в същото време не се усеща машината да се натоварва. Доста хора е хвалят, апък и си е една от най-добрите ловци на коне :)

И аз съм с нея.Компютъра почти не се бави.Много лекичка.

#6 Sevdalin

Sevdalin

Нов потребител

• Потpебители
  • 3 мнения
  • От:Сливен
  • ОС:Ubuntu

Публикувано на 11 November 2009, 00:16 AM

ползвай винаги Norton

Attached Thumbnails

• vsc3g7.jpg

#7 GTFO

GTFO

Приятел

• Приятели
  • 413 мнения
  • От:България
  • Лаптоп:Acer Aspire 7741G

Публикувано на 11 November 2009, 01:26 AM

Абе всички си имат различни идеали за най-добра антивирусна. Някои искат пълна защита (почти), но минуса е, че компютъра става много тромав. А някои просто искат да мислят, че са сигурни с някоя лека, но надеждна антивирусна. Avg или avira + comdo firewall е доста хубава и лека комбинация според мен. And one more thing (ябълкова работа :lol: ) не съм пробвал, но мисля, че comodo antivirus си струва.

#8 NikolaOvcharski

NikolaOvcharski

Laptop.bg Team

• Laptop.bg Team
  • 159 мнения
  • От:София
  • Лаптоп:HP ProBook 4710s

Публикувано на 17 November 2009, 15:06 PM

Аз съм много доволен от Avira
Снимка

#9 sirgeorge

sirgeorge

Нов потребител

• Потpебители
  • 9 мнения
  • От:Варна
  • Лаптоп:Acer Aspire 7738G

Публикувано на 23 November 2009, 11:40 AM

Аз съм с Аваст и съм доволен. Тя е бърза, лека и ефикасна плюс това мога да си взема от сайта им безплатен годишен лиценз за "домашни" потребители. Иначе от всичките дето съм пробвал най-добър от към настройки и мощ бе Kaspersky, тъй като я ползвах нелегално, почти всяка седмица трябваше да и търся ключ, защото често попадаше в черната листа и затова я разкарах.

Edited by sirgeorge, 23 November 2009, 11:40 AM.

Laptop: Acer Aspire 7738G
Display: 17.3" HD+ CineCrystal 1600x900 с LED подсветка
CPU: Intel Core 2 Duo T6600 2.2GHz
RAM: 4090 MB (1066 Мhz, DDR3 SDRAM)
GPU: NVIDIA GeForce GT 240M Cuda с 1GB DDR3 собствена памет
Audio: Realtek ALC888/1200
HDD: Hitachi HTS545050B9A300 (500 GB, 5400 RPM, SATA-II)

#10 mita4eto

mita4eto

Нов потребител

• Потpебители
  • 3 мнения
  • От:sofia
  • Лаптоп:Fujitsu

Публикувано на 05 July 2010, 15:35 PM

Привет на всички!
Преди 2 дни си купих лаптоп Acer ASPIRE 5738ZG и до този момент съм много доволен!
Но с новата придобивка идват и въпросите - а именно коя е най-добрата защита,която мога да му осигуря?Нуждая се от лека антивирусна,която да не претоварва компютъра и в същото време да е сигурна и да го пази от вредители от всякакъв вид.Същестува ли такава и коя е най - добрата.Използвам Windows Vista x64.Благодаря предварително

Ами гледам, че са ти писали някои да си сложиш от прословутата Аваст или Авира, обаче ако вършиш сериозна работа на компютъра си, и искаш защита на високо ниво, си сложи нещо по-сериозно!
Има няколко, които са доста добри, аз ти препоръчвам Bitdefender! Виж им сайта на български имат Bitdefender на български

#11 imaima

imaima

Потребител

• Потpебители
  • Икона
  • 22 мнения
  • Лаптоп:TOSHIBA A105-S4074

Публикувано на 21 July 2010, 14:50 PM

Въпроса е много компрексен, най-добрата антивирусна програма ........ аз съм много доволен от NOD32, не и е скъп лиценза -5лева на месец! Аваста доста ме дразни, направо немога да я понасям върти се там тая синята топка бави, бави бави и трие каквото си поиска когато си поиска!
иначе използвам и различни тулчета, които са доста ефективни примерно norman malware cleaner !!
въпроса е да има, другото не е важно

#12 KaMeA

KaMeA

Доверен потребител

• Доверен потребител
  • 113 мнения
  • От:Благоевград
  • Лаптоп:ASUS U35JC

Публикувано на 28 July 2010, 23:43 PM

Значи всеки може да изкаже своето лично мнение и наблюдение относно антивирусните програми. Никой не може еднозначно да посочи коя е най-добрата.
Моето наблюдение е:
Kaspersky е най-подходяща поне за мен, защото въпреки че е по-тежичка хваща доста повече вируси и rootkits. Няма да навлизам в подробности относно недостатъците на антивирусните програми, но МОЯТ съвет е: Ако търсите по-голяма сигурност и спокойствие - ползвайте легални продукти на Kaspersky.
Продавал съм повечето от посочените в горните постове антивирусни и мога да твърдя, че Kaspersky се справя най-добре. До момента.

Да добавя - Kaspersky също не е скъп - около 50 лева е лиценза за 12 месеца. Може и от мен да го купите :)
http://www.laptopremont.com
Николай Барудов - 0878 200193

#13 Pacheliev

Pacheliev

Нов потребител

• Потpебители
  • 9 мнения

Публикувано на 09 August 2010, 23:16 PM

Значи всеки може да изкаже своето лично мнение и наблюдение относно антивирусните програми. Никой не може еднозначно да посочи коя е най-добрата.
Моето наблюдение е:
Kaspersky е най-подходяща поне за мен, защото въпреки че е по-тежичка хваща доста повече вируси и rootkits. Няма да навлизам в подробности относно недостатъците на антивирусните програми, но МОЯТ съвет е: Ако търсите по-голяма сигурност и спокойствие - ползвайте легални продукти на Kaspersky.
Продавал съм повечето от посочените в горните постове антивирусни и мога да твърдя, че Kaspersky се справя най-добре. До момента.

Да добавя - Kaspersky също не е скъп - около 50 лева е лиценза за 12 месеца. Може и от мен да го купите :)

Eдинстwенnо бих добавил Kaspersky internet security 2010

Edited by Pacheliev, 09 August 2010, 23:16 PM.

• KaMeA харесва това
тел: 0888408407
Email: sharmanten@abv.bg

#14 EmZvr

EmZvr

Нов потребител

• Потpебители
  • 7 мнения
  • От:Враца / София
  • Лаптоп:За сега нямам

Публикувано на 06 September 2010, 08:41 AM

Едно едно сравнение за бързината на антивирусните - https://docs.google....mance_dec09.pdf
Победител е Avira. С нея съм от 3 години и нямам никакви проблеми. Лека е не товари изобщо, ъпдейтва се сама и е безплатна. Единствения недостатък на безплатната версия е че показва рекламка при всеки ъпдейт, но това се оправя лесно по следния начин: http://www.wikihow.c...n-Avira-Antivir

#15 Гост_Краси_*

Гост_Краси_*
  • Гости

Публикувано на 30 September 2010, 20:04 PM

аваст е наи-добрата, 4 години компа ми е без проблем! !!!

#16 Гост_dido_nm_*

Гост_dido_nm_*
  • Гости

Публикувано на 30 September 2010, 21:43 PM

ESET NOD32 !!!!!
Ползвай трайал версиите, теглиш си от нета паролите на всеки 2...3 месеца и имаш един много добър защитник, и много лек.

#17 Гост_MEMO_*

Гост_MEMO_*
  • Гости

Публикувано на 23 October 2010, 23:33 PM

NOD 32

#18 jovko72

jovko72

Нов потребител

• Потpебители
  • 7 мнения
  • От:Раковски
  • ОС:Windows XP

Публикувано на 24 October 2010, 15:35 PM

NOD 32 и AVAST

#19 icpart

icpart

Нов потребител

• Потpебители
  • 1 мнения
  • Лаптоп:HP Compaq NX9010
  • ОС:Windows XP

Публикувано на 24 November 2010, 01:59 AM

От две години съм с Комодо Интернет Секюрити и съм много доволен. От тази година вкараха и антивирусен модул. Досега вируси не съм хващал ако не си ги пусна освен сам. Хубавото е че има и вградена защита на системните файлове. Лек и бърз е антивирусния модул при сканиране. Стената е една от най-добрите и който може да си я настрои просто да забрави че някой ще може да му хакне компютъра. Аваста или Авирата не мога да се сетя коя от двете беше но много изкарват фалшиви тревоги, само като чуят крак и кейген иза тях всичко е вирус с тези имена :lol: Най-хубавото и е че е напълно безплатна и супер мощна защитна стена и няма разни реклами и други подобни. Преди бях с Нод 32 но като пуснаха последните версие Есет Смарт Секюрити и масово омазаха нещата с него. Последно много ядове имах с него докато успея да го разкарам тотално от стария си компютър. А относно Касперски тя определено се слави и се е доказал като един от най-добрите антивируси.
П.С.
Моето вото е че най-добрия антивирус е да нямащ такъв :)

#20 Kire

Kire

Нов потребител

• Потpебители
  • 5 мнения
  • Лаптоп:HP Pavillion DV6000
  • ОС:Друга

Публикувано на 24 November 2010, 09:42 AM

Аз ще добавя още една антивирусна от която съм много доволен - McAfee VirusScan Enterprise 8.5i. Тя е с безплатен лиценз за 2 години и открива и чисти много вируси и шпионски софтуер. Когато чисти вирусите обаче използва защитено изтриване, което няма възстановяване и с програма за изтрити файлове. Напоследък разбрах че McAfee е купена от Intel и ще се усъвършенства като тяхно поделение. С нетърпение очаквам новата и версия!

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 потребител(и), 0 гост(и)

Dell