Carl_Cox

Проблем с Bluetooth на 6735s

6 posts in this topic

Имам следния проблем със Bluetooth-а: след инсталацията на драйвера ми се появява иконката на Блутуута обаче като цъкна в/у нея ми вика Bluetooth device not found. Пробвах да го инсталирам поне 10 пъти и не става и не става. Възможно ли е да се е прецакал Блутуут модула иначе Wireless-a си работи?

Аз наскоро купих същия лаптоп и имам същия проблем. Ако си го оправил, моля те, помогни и на мен!

Здравейте,

Какъв е продуктовият номер на вашите лаптопи?

Погледнете отдолу върху шасито и вижте какво пише срещу буквичките P/N:

Поздрави,

Joro

Здравейте,

Какъв е продуктовият номер на вашите лаптопи?

Погледнете отдолу върху шасито и вижте какво пише срещу буквичките P/N:

Поздрави,

Joro

мога да ви помогна за връска с драйварите за Bluetoth. В сайта на www.hp.com можете да ги изтеглите. Ако проблема все още продъжава мога да ви ги пратя по пощата. те са общо 2 файла и са големи 155МБ.работят със сигорност. email: milen.stefkov@abv.bg

Edited by milen

Здравейте и аз имах този проблем, без да искам бях дала на DISABLE bluetoot и имах WIRELESS но нямах блутуут. Включих си бутона ( до този за стартиране на лаптопа) и рестартирах от START. Блутута ми се активира и нямам вече този проблем. :D;)

Edited by tigriza

Нали имате HP Wireless Assistant. Отворете го и там ги имате двете устройства за On/off/Disabled у а. Ако сте инсталирали правилно драйверите ще имате само опция On/Off. Пре-инсталирайте драйверите с ВКЛЮчЕНИ устройства (демек да свети в СиняŠо лампичката).

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...