Guest

Д�райвъри за Acer Aspire 6930G

11 posts in this topic

Здравейте,

В сайта на Acer има само драйвери за Виста!

От къде мога да намеря за winXP?

Предварително Ви Благодаря!

Хора, имам проблем! След като си инсталирам eAudio menagement-а и ми дава някаква грешка и трябва да го затвори!!! :( Като цяло не е болка за умиране, ама така не мога да си ползвам Dolby Home theater например! :( Имате ли някаква идея от къде може да е проблема?? Мерси предварително!

Хора, имам проблем! След като си инсталирам eAudio menagement-а и ми дава някаква грешка и трябва да го затвори!!! :( Като цяло не е болка за умиране, ама така не мога да си ползвам Dolby Home theater например! :( Имате ли някаква идея от къде може да е проблема?? Мерси предварително!

инсталирай си drivermax - тази програма търси драйвери из нета, надявам се да ти помогне или другиа вариант е EVEREST, но мисля че първата ще ти реши проблема

Аз имах такъв проблем,след като инсталирах новите драйвери на Nvidia-та.Ако си барал нещо по тях отиди в контрол панела,от там на звук и ако има ново устройство му дай "disable"- нормално трябва да имаш само "Realtek Digital Output" и "Speakers".При мен след като качих нови драйвери ми се появи "NVIDIA HDMI Output" и си пречеха с "Realtek Digital Output" и съответно eAudio mаnagement-а забиваше още със стартирането на Windows-a.След като я disable-нах всичко се оправи:)Дано ти помогне и на теб.

Поздрави

Димо

Страшен си!!! Адски много ти благодаря!!! Поздрави.

Здравейте,

и аз се сблъсках с проблема по отркиването на драйвери за windows xp, проверих в посочените сайтове даже в още един-два, но неможах да намеря два от тях - Sound Audio Realtek Driver и Intel Matrix Storage Manager. Много ще съм ви благодарен ако някой може да ми посочи линк към тях (и да може да се свалят от там, тъй като намерих указатели но драйверите вече ги нямаше) (за пример ще ви дам Intel Matrix Storage Manager - този драйвер е от сайта на интел, но там са го махнали или преместили и неможах да го намеря :mellow: ). Моля пишете ми тук или направо на скайп ако имате драйверите у вас - скайп: nexuto.

Благодаря ви,

Довиждане.

ako iska6 da ti gi pratq

С DriverMax можеш да си инсталираш всички драйвери, специално за този модел става. На домашния ми компютър програмата много зацапа драйверите, но на лаптопа всичко си е наред. Намира всички нужни драйвери. Успех :)

Аз имах такъв проблем,след като инсталирах новите драйвери на Nvidia-та.Ако си барал нещо по тях отиди в контрол панела,от там на звук и ако има ново устройство му дай "disable"- нормално трябва да имаш само "Realtek Digital Output" и "Speakers".При мен след като качих нови драйвери ми се появи "NVIDIA HDMI Output" и си пречеха с "Realtek Digital Output" и съответно eAudio mаnagement-а забиваше още със стартирането на Windows-a.След като я disable-нах всичко се оправи:)Дано ти помогне и на теб.ПоздравиДимо

Здравейте.Аз съм с Acer Aspire 6930ZG и също имам проблем с инсталирането на audiomanager-a и като цяло с звука.Това е така от както сложих Win 7.В контрол панел на звук имам 3 неща Speakers,Digital Audio (HDMI),Digital Audi (S/PDIF).Моля ви помогнете ми...звука сега ми е ужасен.Когато го взех беше с Win Vista и си беше супер даже си имах LaunchManager а сега и него нямам..опитах да инсталирам но ми дава грешка:(

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...