nikibarudov

Въпроси и проблеми свързани с форума

24 мнения в тази тема

От няколко дни аватарите, снимките на потребителите и снимки качени в постовете не се виждат. Тези от външни линкове си работят. Споменах за това на един модератор, но отговор няма. Само при мен ли е този проблем?

Времето на форума също е грешно - с един час е назад!!

Edited by KaMeA
1 person likes this

Здравейте,

Проблемът явно се е появил при обновяването на сайта ни. Вече е отстранен. Ако срещате други проблеми, пишете ни.

Относно часовника на форума - вече трябва да е точен, ако не е при Вас, то погледнете в потребителските ви настройки и за Часова зона изберете за държава БЪЛГАРИЯ, освен ако не се намирате другаде.

опитвам се да си сменя мейла и ми дава грешка с SQL-а :

An error occured with the SQL server:

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

за мен не би било проблем да ви кажа новия мейл и да го смените 'ръчно'.

Защо не регистриани потребители могат да пишат като гости? Не е ли малко глупаво? Разни гости пишат безсмилени теми на латиница или спамят разни линкове към смотани игри. Който има зор/проблем, нужа от помощ, ще отдели 2 мин да се регне и да прочете правилата... :censored:

Здравейте,

Понякога човек иска да зададе бърз и нетложен въпрос, особено ако има проблем с лаптопа си и е попаднал в нашия форум.

Именно тогава една регистрация би го забавила, поради това и е разрешено гости да пишат.

В раздел "Борса" могат да пишат само регистрирани потребители.

Поздрави,

Joro

Защо не регистриани потребители могат да пишат като гости? Не е ли малко глупаво? Разни гости пишат безсмилени теми на латиница или спамят разни линкове към смотани игри. Който има зор/проблем, нужа от помощ, ще отдели 2 мин да се регне и да прочете правилата... :censored:

Най-малкото това го правят също и ботове и ще трябва да има recaptcha на всяка страница за да се спират :D и просто няма смисъл.

Здравейте,

Понякога човек иска да зададе бърз и нетложен въпрос, особено ако има проблем с лаптопа си и е попаднал в нашия форум.

Именно тогава една регистрация би го забавила, поради това и е разрешено гости да пишат.

В раздел "Борса" могат да пишат само регистрирани потребители.

Поздрави,

Joro

Да, но в 2/3 от темите, които са пуснати от 'гости' няма никаква реакция след задаването на въпросите, много малко хора казват дали предложеното решение е решило проблема, дори имам чувството, че даже не четат какво им се отговаря.... което е странно, поне според мен.

Относно регистрациите - може да се направи така, че още при рег-ването да се филтрират тъпите ботове и да се регистрират само реални хора.

Edited by Latitude
1 person likes this

Да, но в 2/3 от темите, които са пуснати от 'гости' няма никаква реакция след задаването на въпросите, много малко хора казват дали предложеното решение е решило проблема, дори имам чувството, че даже не четат какво им се отговаря.... което е странно, поне според мен.

Относно регистрациите - може да се направи така, че още при рег-ването да се филтрират тъпите ботове и да се регистрират само реални хора.

От което Никой няма полза.До сега съм видял не повече от 5 теми от ботове,за разлика от това има регистрирани потребителикоито си позволяват за един въпрос да правят 3 теми понякога и повече.

От което Никой няма полза.До сега съм видял не повече от 5 теми от ботове,за разлика от това има регистрирани потребителикоито си позволяват за един въпрос да правят 3 теми понякога и повече.

И това е така. Но след намесата на някой мод човека ще се научи какво може и какво не.

1 person likes this

И това е така. Но след намесата на някой мод човека ще се научи какво може и какво не.

:cheers:

Нали laptop.bg назначиха god_15 за тази работа :)

Темата отново е налична във форума. Все още се работи върху проблема с кирилицата. Временно използвайте Full Editor за редакция на поста на кирилица.

Някой има ли проблем с ъплоадера? Не мога да качвам снимки в обяви/борса, като излиза съобщение:

"Error The server returned an error during upload"

Да, в момента преместваме форума на по-бърз сървър и се очакват известни затруднения следващите дни.

Здравейте защо не мога да публикувам нова обява във всички раздели купувам,продавам,търся и тн.имам над 250 мнения,регистриран съм в сайта 2008година и всички мнения са ми изтрити и се водя нов потребител.

Edited by ipa111

Имаше 250 мнения,сега доколкото виждам имаш 1 мнение(между другото не си само ти,повечето сме така).

P.S. Форума има нови правила или както там се нарича.

Edited by icolev

Здравейте. Имам проблем с регистрацията във форума. От 2 години се опитвам да се регистрирам и не успявам. Правя си регистрацията и всичко е окей, но когато дойде момента да ми се изпрати потвърдителния имейл, не получавам нищо (нито в папка спам, нито в инбокс). Може ли малко помощ? Благодаря.

Благодаря за сигнала! Акаунтът Ви е валидиран и може да го използвате. Ще дам на колегите да проучат проблема. :)

Много благодаря! А ще мога ли да помоля да ми се изпрати и потвърдителния имейл за регистрацията, та да си го имам в пощата. Благодаря още веднъж!

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...