Sign in to follow this  
Followers 0
xtrael

Проблем с Acer 5738 G

3 posts in this topic

Както си стоях в Skype и изведнъж от нищото windows-a crash-на и повече не може да се пусне. Зарежда отначало, където е логото на acer и до там, после пуска някаква проверка и до там. Дали е софтуерен проблема?

Както си стоях в Skype и изведнъж от нищото windows-a crash-на и повече не може да се пусне. Зарежда отначало, където е логото на acer и до там, после пуска някаква проверка и до там. Дали е софтуерен проблема?

Малко е късно ама се пак да не оставим въпроса без отговор, може някой друг да има същия проблем. Проблема 99,99% е софтуерен, няма страшно.. една хубава преинсталация и няма да имаш проблеми (до следващия гаден вирус :D). Успех :)

По вероятно е проблема да е хардуерен.Дефектирала RAM памет или HDD.Ако си с две плочки памет пробвай само с една като съответно пробваш с едната и другата.За HDD виж в BIOS вижда ли се но и дори да се вижда пробвай с друг за по-сигурно.

Аз съм по склонен да мисля че HDD е дал фира.Има доста оплаквания и доста подменени HDD гаранционно до 6-я месец.

За най-лесно пробвай да преинсталираш.После това което ти писах.Ако не стане-честито ремонта ще е скъп.

А гаранция нямаш ли?

Вдигнахме стара тема без да искаме :drinks:

Edited by Gero

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0