Guest

Мога ли да си купя лаптоп на лизинг?

10 posts in this topic

Здравейте Лаптоп.БГ!

Поздравления за подробния уебсайт и избор от най-различни модели лаптопи.

Не намерих друг сайт в България, специализиран в продажба на лаптопи.

Желая да подаря на приятелката ми лаптоп за Коледа, но ме интересува дали предлагате лаптопи на изплащане, на лизинг?

Има ли първоначална вноска и какви са вариантите ви на лизинг, ако имате?

Благодаря предварително!

Валентин Павлов

Привет!

Радваме се че ви е харесал сайта ни. Значи по принцип всички модели могат да се взимат на изплащане. Кредитните компании, с които работим са: TBI , Euroline и Първа Инвестиционна Банка. При кандидатстване с TBI Credit е задължително да дойдете на място при нас с копие от лична карта. Основното им изискване е кандидата да е на постоянен трудов договор и да има навършени 21 години. Одобрението става до половин час. Можете да изберете различен погасителен план от 3 до 36 месеца и първоначално можете да внесете (пожелание) по-голяма сума от определената вноска за да се намалят вноските за целия период. За повече информация за данните, които се дават за кандидатстване можете да видите на : http://laptop.bg/#/content/pay/

Надявам се че сме помогнали.

Поздрави!

Laptop.bg

При кандидатстване с TBI Credit е задължително да дойдете на място при нас с копие от лична карта.

Живея в провинцията. Няма ли друг вариант... В града ми (Ямбол) TBI credit си имат офис, мога ли там да отида?

Не вече не е нужно да идвате при нас, може да вземете лаптопа без да идвате до офиса ни.

Това което трябва да направите е след като си изберете лаптопа, и натиснете бутона поръчай. Попълвайки формуляра с вашите данни да изберете начин на плащане с TBI кредит. Като ще трябва да въведете данните които се искат от TBI. До 30 минути след това човек от TBI кредит се свързва с вас и след проведения разговор по телефона и на базата на данните които сте въвели. Ние ви казваме дали сте одобрен. Ако сте ние ви пращаме едни документи на TBI които да подпишете и да ни ги върнете, след което ние ви пращаме лаптопа, процедурата е 3-4 дена от поръчката до получаване на лаптопа.

Поздрави

Ники

Здравейте,

Искам да разбера дали има възможност за покупка чрез UniCredit Bulbank. В някои от другите теми пишете че може но не става ясно.

Предварително ви благодаря.

С уважение Марин

Здравейте,

Да, може да кандидатсвате с Unicredit Clarima, но само от нашия офис, който се намира в София - http://laptop.bg/#/content/contact/

Дистанционно може да кандидатсвате с TBI credit, през сайта ни..., както по-горе колегата е описал.

Ако имате други въпроси сме на разположение.

Поздрави,

Ева

Здравейте Лаптоп.БГ!

Поздравления за подробния уебсайт и избор от най-различни модели лаптопи.

Не намерих друг сайт в България, специализиран в продажба на лаптопи.

Желая да подаря на приятелката ми лаптоп за Коледа, но ме интересува дали предлагате лаптопи на изплащане, на лизинг?

Има ли първоначална вноска и какви са вариантите ви на лизинг, ако имате?

Благодаря предварително!

Валентин Павлов

Здравейте Моето запитване е мога ли да получа одобрение за лаптоп слет като бях порачител на колега и от там имах запор на заплатата. Но сега вече всичко ми е изчистено. И ако е невъжможно какав е пвриода за наказвсне слет запор?

Здравейте, искам да попитам следния въпрос. Искам да взема лаптоп на изплащане. Отговарям на условията за кредит, обаче съм в чужбина. А лаптопа ще получи жена ми, която не отговаря на условията защото няма трудов договор. Може ли да стане това?

Гост_Добрев_*, според теб дали става така? Как точно ще си подпишеш договора и как точно ще си дадеш личните данни?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...