Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ohio

Предложения относно Борса

53 posts in this topic

[quote name='MariqnNedqlkov' timestamp='1341027494' post='125558']
:д по-глупаво предложение не бях прочел като искаш гаранция земи си нов лаптоп аз например като човек който халхабер си няма от тия неща като ти продам лаптопа си и ти дам гаранция как да съм сигурен че за периода и ти няма да му подмениш всички чаркалъци и да ми го върнеш като неработещ не забравяйте че както има некоректни продавачи така има и некоректни купувачи това е риска на покупка втора ръка а пък и в крайна сметка никой не те кара на сила да вземеш дадена стока
[/quote]

Хора четете преди да пускате мнения - говоря за остатъчна гаранция от производителя - това ти каква гаранция ми даваш не ме интересува защото практически няма как да си я потърся от частно лице и ако не ми я изпълниш мога да се оплача само на арменския поп. Пишеш че няма гаранция и съответно цената е доста по различна от същия лаптоп с остатъчна гаранция. Това е един вид сигурност за мен макар и не 100% - вярно че има и некоректни купувачи но продавача изгаря с 10-15лв а в обратния случай купувача може да изгори и 1000+ лв. И не знам защо толкова се дърпате да дадете пълно описание на стоката и снимки на същата - това е вид реклама - ще се продаде по бързо.

Би било чудесно ако има скрийншоти от еверест/аида (или поне от уидоуса с експириънс индекса (при виста/седмица)) или друга подобна програма, за работещите лаптопи.

[quote name='Deadlious' timestamp='1349267284' post='138999']
Би било чудесно ако има скрийншоти от еверест/аида (или поне от уидоуса с експириънс индекса (при виста/седмица)) или друга подобна програма, за работещите лаптопи.
[/quote]

и не само това ... има доста програми показващи информацията, която ти е нужда за да решиш дали да вземеш даден лаптоп или не - за "износването" на батерията, за състоянието на хард диска и т.нат. така се спестяват много излишни въпроси и допълнителна комуникация. все пак в повечето случаи става въпрос за изпращане с куриер, а не за оглед на място, където сам можеш да си прецениш и да тестваш.
за мен лично едните визуални снимки на лаптопа не са достатъчни.