Sign in to follow this  
Followers 0
inkasa

Dell inspiron 1564 драйвъри?

5 posts in this topic

Здравейте. Утре ще си купя лаптоп Dell inspiron 1564, но в сайта на dell има драйвъри само за windows 7. Търсих навсякъде в google и не можах да намеря драйвъри за XP. Другия вариант е да ги гледам с евереста и да ги търся поотделно в google, но за камерата не намирам нищо. Ако някой знае от къде мога да намеря драйвъри за този модел за XP ще съм му благодарен. И, за такава машина кое е по-добре, XP или win 7 (тъй като 7мицата още не е доразвита толкова, колкото е XP, а мразя да преинсталирам windows през 6-7 месеца)? Благодаря предварително.

Колкото и да се опитвам не мога да разбера хора, които си купуват нов хубав лаптоп искат да му слагат 8 годишна ОС щото била развита :help:

Ми купи си BMW и му сложи карбуратор от лада, защото карбураторите се правят от 100 години, а инжекциите от 20 и не са толкова развити :lol:

Слагането на Windows XP ще убие новата машина!

Не ми се вярва да вземе нетбук. ХР само на стара машина от старо поколение бих сложил (старите едноядрени процесори).

По принцип с лаптопа върви диск, в който трябва да има всички необходими драйвъри за Vista/7.

благодаря ви за отговорите. Днес го купих и му сложих Windows 7, просто нямах друг избор. Още не мога да му свикна, но няма как. Лошото е, че понякога замръзва при инсталацията на някои програми, и при рестарт дава грешка и прави тест на системата и се опитва да възстанови последното "добро" състояние, но така и не успява.. Само под Safe Mode се оправя. Гадно е, че се налага постоянно ресване. Или аз съм попаднал на калпав windows 7. Както и да е, ще го преживеем :D Иначе съм много доволен от лаптопа - не съжалявам, че го купих..

Аз си купих Inspiron-а преди 3 дни (не знам защо, но Everest-а ми показва, че видео картата е ATI Radeon HD 5470). Много съм доволен. Много стабилна и бърза машина. Не знам сонито колко е добър, но този определено надмина очакванията ми ;)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0