Sign in to follow this  
Followers 0
Guest did

EliteBook 8440p

8 posts in this topic

Здравейте,

Имам силни съмнения, че е достаъчно разпространен този модел. Но ако някой може да изкаже мнение и/или впечатление относно посоченият лаптоп, моля да сподели. Много се чудя между него и ThinkPad T410 като леновото е с Core i3 процесор, а HP-то с Core i5, както и с отделна видео карта (което за мен е по-скоро недостатък).

Благодаря ви

Добавка:

Сравнявам двата варианта И²И‚â€ на Леново и на HP, защото са с близки цени. Също така да кажа, че не ползвам Windows и ще експлоатирам компътура със Linux.

Здравейте,

Имам силни съмнения, че е достаъчно разпространен този модел. Но ако някой може да изкаже мнение и/или впечатление относно посоченият лаптоп, моля да сподели. Много се чудя между него и ThinkPad T410 като леновото е с Core i3 процесор, а HP-то с Core i5, както и с отделна видео карта (което за мен е по-скоро недостатък).

Благодаря ви

Здравейте,

Аз бих ви предложил ето това НР.

http://laptop.bg/#/laptop/HP/EliteBook-8440p/HP_EliteBook_8440p_VQ665EA

Intel Core i7 , графична карта Quadro, алуминивевият корпус е изключително здрав и стабилен (пантите съсщо са алуминивеи).Матоиран дисплей с висока резолюция (1600 х 900) С новото Ubunti 10.04 машината е тествана и работи добре. Разпознава звук,графичната карта,LAN, Wi - Fi и Bluetooth директно със стартирането.

С 36 месеца гаранция.

Ако с нещо друго мога да помогна, ще следя темата.

П.П. Има вариянт, да минете през нашия офис и да тествате лаптопите с "жива" дистрибуция на линукс, но преди това трябва да се уточним за ден и час.

Поздрави,

Ди

Благодаря!

Моделът е доста нов и несъмнено ще има някои неудачи при работа под Линукс, но за щастие те се изчистват доста бързо в днешно време.

Искам да попитам каква е безжичната карта?

Благодаря!

Моделът е доста нов и несъмнено ще има някои неудачи при работа под Линукс, но за щастие те се изчистват доста бързо в днешно време.

Искам да попитам каква е безжичната карта?

Модела е с Centrino. Картите са Intel (Lan,Wi-FI и Bluetooth).

Виждам, че единият 8440p се продава с 2ГБ памет. И при леново ThinkPad често се продават така готовите модели в България. Ако допуснем, че съм много изпълнителен човек, от къде може да се купи още 2GB DDR3 1333MHz от HP. За леново се знае от къде може да се купи памет с тяхното име и естествено със завишена цена. Все пак тия компании печелят от това и несъмнено ще има и HP брандирана памет.

Виждам, че единият 8440p се продава с 2ГБ памет. И при леново ThinkPad често се продават така готовите модели в България. Ако допуснем, че съм много изпълнителен човек, от къде може да се купи още 2GB DDR3 1333MHz от HP. За леново се знае от къде може да се купи памет с тяхното име и естествено със завишена цена. Все пак тия компании печелят от това и несъмнено ще има и HP брандирана памет.

Може да се закупи брандирана памет 2GB DDR3 1333 MHz брандирана НР. Приблизително 20 работни дни е доставката и става с поръчка.

На пазара може да се намери и памет на Kingston, защо не се ориентирате към нея ?

Може да се закупи брандирана памет 2GB DDR3 1333 MHz брандирана НР. Приблизително 20 работни дни е доставката и става с поръчка.

На пазара може да се намери и памет на Kingston, защо не се ориентирате към нея ?

Благодаря! Предложението Ви звучи разумно. Не съм се ориентирал още, а и не съм уредил самия бюджет за сега. Проучвам възможностите. И двата посочени вида могат да се намерят при вас, нали? Можете ли да кажете каква им е цената на двата вида?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0