Sign in to follow this  
Followers 0
bumerra

Asus K50IN Bluetooth

6 posts in this topic

Здравейте,

Имам ASUS K50IN-SX113L, но незнам как да си пусна Bluetooth-а за да инсталирам драйверите.

Благодаря предварително!

Здравейте,

Имам ASUS K50IN-SX113L, но незнам как да си пусна Bluetooth-а за да инсталирам драйверите.

Благодаря предварително!

Лаптопа ти няма bluetooth.

Здрасти !

Има много изписано по въпроса с блутута на лаптопите Асус. Разрови се из форума и прочети , че независимо от това ,че има светодиод за блуутут, всъщност не всеки лаптоп има вградено устройство.

Edited by stancho

ок, а защо в драйверите за лаптопа на офицялния сайт има за драйвер за блутут ???

При мен е същото, както при тебе. За съжаление нашите лаптопи нямат блутуут.

Питал съм и в сервизи и във форуми - това е положението. Отговарят, че ги правят в стандартни кутии, на които има свето диод за блутуут но вътре не поставят устройство.

Пробвал съм с операционна система Ubuntu - тогава даже и светодиодът ми свети , но казва , че не открива устройство за блутуут.

Сори , но и двамата сме потърпевши на рекламни трикове и маркетингови врътки.

"Asus K50IN e оборудван с IntelИ’Â® CoreИ²â€žÑž2 Duo Mobile Processor T6500 2.1 GHz процесор, графиката е поверена на NVIDIAИ’Â® GeForceИ’Â® с CUDA G102M с 512MB собствена памет с 4GB оперативна памет, твърдият диск може да събере до 320GB, аудиото е Altec Lancing говорители със съраунд звук има DVD Super Multi записващо устройство и вграден 3-в-1 четец на карти.

За връзка с интернет използва безжична WiFi или кабелна Ethernet. Bluetooth е също наличен в този преносим компютър. Външна периферна връзка може да се осъществява чрез 4 USB порта, жак за микрофон, изход за слушалки и VGA порт има и интегрирана 1,3-мегапикселова камера. Батерията е 6 клетъчна литиево-йонна и предлага продължителност на работа около 4 часа. ASUS K50IN тежи 2,7 кг."

"Bluetooth е също наличен в този преносим компютър." !!!!!!!!!! Това е цитат от тази страница: http://blog.toplaptop.bg/reviuta/asus-k50in-laptop-review/

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0