Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

Acer TravelMate 5510 Bluetooth?

2 posts in this topic

Ами ситуацията е следната: имам го от над половин година лаптопа и съм сравнително доволен. Но има едно нещо, което така и не можах да разбера - навсякъде пише, че лаптопа върви с вграден блуутут, обаче така и не успях да го подкарам. Когато си го купих, беше инсталиран Виста на него, но аз собственоръчно смених на ХР. Отпред на самият лаптоп има едно бутонче, което като го натисках, ми изписваше "Bluetooth Turned ON", но не успявах да се свържа по никакъв начин с каквито и да е било такива устройства - най-малкото телефона не ми откриваше лаптопа. Пък и нищо допълнително никъде не беше обяснено и накрая за мен това си остана една мистерия. Сега обаче съм решен да я разбуля и затова идвам тук, търсейки помощта ви.

В момента съм отново на Виста, като обаче има друг проблем - бутончето отпред не дава никаква реакция, а като се опитам да инсталирам блуутут драйвера за модела ми, свален от сайта на Acer ми дава грешка, че няма блуутут устройство намерено.

Някакви идеи? Благодаря предварително за отделеното време.

Здравейте,

Интересен казус. Най-лесното и глупаво решение е да се отвори лаптопа и види дали има вградено блутуут устройство.

Другият начин е да се изтегли програма, която да провери за инсталираният хардуер на вашият компютър. Не мога да се сетя за такава в момента обаче.

Все пак утре ще разпитам за такава програма и ако открия отговор ще ви пиша.

След което като открием отговора ще потърсим драйвъри, ако има bluetooth на лаптопа естествено.

Поздрави,

Joro

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0