Архивирана

Тази тема е архивирана и не може да се поства в нея.

syrdjon

Продавам Hp Pavilion DV6000 550 лв

30 мнения в тази тема

Product Number GH913EA#UUW

Microprocessor 2 GHz Intel® Pentium® dual core processor T2450

Microprocessor Cache 2 MB Level 2 cache

Memory 2048 MB (2 x 1024 MB)

Video Graphics NVIDIA® GeForce™ Go 7400

Video Memory Up to 895 MB (128 MB dedicated)

Hard Drive 80 GB (5400 rpm) беше 120 gb но го смених правеше проблеми

Multimedia Drive Lightscribe Super Multi DVD Writer (+/-R +/-RW) with Double Layer support

Display 15.4” WXGA High Definition BrightView Widescreen (1280 x 800)

Fax/Modem High speed 56K modem

Network Card Ethernet 10/100BT integrated network interface

Wireless Connectivity Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection

Bluetooth® wireless networking

Sound Altec Lansing® speakers

3D Sound Blaster Pro compatible sound 16 bit integrated

Keyboard 101 key compatible keyboard

Pointing Device Touch Pad with On/Off button and dedicated vertical Scroll Up/Down pad, volume control, mute buttons, 2 Quick Launch Buttons

PC Card Slots

* One ExpressCard/54 slot (also supports ExpressCard/34)

External Ports

* 5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro, or xD Picture cards

* 3 USB 2.0

* 1 VGA port

* 1 RJ-11 modem connector

* 1 RJ-45 ethernet connector

* S-video TV out

* 2 headphones-out one w/ SPDIF out

* 1 mic-in

* 1 IEEE 1394

* remote control infrared port (remote optional)

* integrated stereo mic.

* cable docking connector

Dimensions 35.70 cm (L) x 25.70 cm (W) x 2.54 cm (min H) / 3.96 cm (max H)

Weight 3.10 kg (6.87 lbs)

Power

* 90 W AC Power Adapter

* 6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) battery

What's In The Box HP Mobile Remote Control

HP Pavilion WebCam with Integrated Microphone

По късно днес ще пусна снимки още не съм го снимал

Батерията със Windows 7 във стентбай държи от 8 сутринта до 17:20 със включена Wifi и инсталиране на драйвери 1:50 минути толкова кара и със Windows Xp ,на wifi с радио 2 часа

в момента е със Windows XP

единствения му проблем е вградената мрежова карта не работи така съм го взел коментар на цената само за сериозни безмислено да пишете в темата

различни цени който има сериозни намерения на скайп syrdjon там ще му дам и телефон ако иска

работя с е-конт с опция отвори преди да платиш

Без абслоютно никакви драскотини е има документи

jdv1271397494y.jpg viu1271943141m.jpg

bfi1271397551p.jpg bfi1271943200s.JPG

rgh1271397576d.jpg

opt1271397597p.jpg

Снимките са правени с телефон нямам цифров апарат напълно реални са

Лаптопа все още се продава коментар на цената и да не забравя НЕ ПРАЩАЙТЕ НИЩО НА ЧОВЕК С ДАННИ : МИНЧО МИНЧЕВ Гр.НЕСЕБЪР скайп : min4o-kazanlak1 телефона му го истрих щото ме хвана яд значи пращам му въпросния лаптоп с опцията да го прегледа пристига там лаптопа звъни ми :Той- Ей тоя лаптоп като го пуснах му се размазаха иконите направо ти го връщам. Аз - мълча и недоумявам ... звънкам пак : Човек остави ли го 5 мин цяла нощ е бил по складовете . Той- няма кво да го оставям направо ти го връщам. Чакам два дена да ми го върнат пускам лаптопа още в офиса на еконт, работи без проблем игри си вървят ,нета .Няма никакъв проблем кви са тия хора бе .... нямам думи

Получихме докладване от kazanlak1 , че лаптопа е дефектен.

laptopa e s defekt,az si go pora4ah dnes doide i na 5tata minuta blokira,vsi4ki ikonki se zamagleha.ne sam go kupil,varnah go i predpolagam 4e nqkoi moje da se izlaje i da go kupi
3 people like this

В такива спорове винаги има 2 гледни точки, а трябва 3-та страна, за да докаже нечия истиност. :) Поради това публикуваме и коментара на ответника, а всеки сам да преценява как да процедира.

Боже мой много си зле Минчо нали са се размазали бе балъков размазаха-замъглиха са две различни думи замъгляват се защото си го включил на батерия и за да пести батерията лаптопа автоматично замъглява монитора балъков. Третата страна може да стане всеки който иска да го тества пускам Teamviewer който иска влиза и го тества с каквато програма поиска. На човека просто му дойде в повече доставката искаше го на адрес и цената за доставка беше 23 лв и за това реши да го откаже!!! Ти виждал ли си лаптоп изобщо + това беше изключил тъчпада от копчето и бил блокирал нямам какво повече да кажа.

Може и да вземеш ама няма да е този я се пипни по челото да нямаш температура ?

Az temperatura niama ,no i ti prodajba niama da imash ,visoka ti e cenata!

No uspeh vse pak vsichki sme tuk s edna cel ,takache bez grubosti!

А ти случайно да си прочел цялата обява ? В която пише че цената се коментира, именно заради такива като теб цената е такава ,а за 300 лв когато намериш такъф лаптоп в това състояние се обади.

Колега намери ми друга такава обява за 400 и ти го давам вие ебавате ли се незнам от 530 го свалям на 480 .... ти ми пишеш 400 е няма да го дам за 400

И Defaz ти е писал толкова, и аз пиша толкова. Това е реалната цена. Като не го даваш - остава си вечно твой. След няколко месеца и толкова вече няма да е. :):thumbsup: