Milan

Класация на видео карти за лаптоп

146 posts in this topic

благодаря. статията веднага я прочетох като видях линка.

за дел и ейсър си прав.

затова погледнах и по евтините модели с переспектива по-късно да купя с i5 ili i7 qdro.

sry ch ne pisha na BG ama nemoga i taka mojete li da mi kajete dali moga da smenq kartata na HP probook 4710s

Здравейте, и аз имам въпрос относно смяна/ъпгрейд на видеокарта. Става въпрос за лаптоп Asus M51 Vseries ,а видеокартата е ATI Mobility Radeon HD 3470. Какви са вариянтите???Благодаря предварително!

Здравейте и аз искам да попитам каква видеокарта да си купя , лаптопа ми FUJITSU SIEMENS AMILO Pi3540 а видеокартата е NVIDIA GEFORCE 9300m GS която пак си много добра но на някои игри ми насича , пробвал съм ПЕС 2010 който играя на мах. , BURNOUT PARADISE съшо го играя на мах.,но сега искам да си купя 3Д очила на NVIDIA и мисля че ще ми трябва по добра видеокарта , кажете някоя която е по добра от тази която имам ?

Здравейте, искам да пипитам дали може да се подмени видео картата ми - ATI Mobility Radeon HD 3470. Благодаря предварително. :)

имам лаптоп acer aspire 9920. възникна проблем с видеокартата - NVidia GeForce 8600M GT. Трябва да дам около 450 лв за нова. Има ли начин да взема отнякъде за по-малко пари

Здравейте,

има ли възможност за подмяна на видеокарта на ASUS K50IJ ?

Ако видеокартата ми е Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD на лап-топ Compaq Presario CQ61-325SQ мога ли да я сменя с друга.

Ако видеокартата ми е Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD на лап-топ Compaq Presario CQ61-325SQ мога ли да я сменя с друга.

Не е възможно смяна.

Поздрави

Ники

Здравейте,

има ли възможност за подмяна на видеокарта на ASUS K50IJ ?

Не за съжаление.

Не е възможно смяна.

Поздрави

Ники

Не за съжаление.

А някой знаели от къде да се поръча видео карта за лаптоп???????

Дали може да се смени на лаптоп Hp pavilion dv5-1131en видеокартата с NVIDIA GeForce GTX 480M SLI

Може ли да смени видео картата на HP pavilion dv5 1131en с NVIDIA GeForce GTX 480M SLI

здравейте искам да попитам можели да се смени видео картата на лаптопа ми hp pavilion dv5-1131en видеото ми е nvidia Gforce 9200m gs 32bit

Здравейте,може ли да ми кажете дали мога да сменя видео картата на моят HP Compaq 615 която е Ati Radeon 3200HD?

Предварително Благодаря.

Искам да попитам дали е възможно да сменя картата на делл 1564 интел гма ХД мисля че е 4500

Искам да попитам дали е възможно да сменя картата на делл 1564 интел гма ХД мисля че е 4500

Неможе да се смени видео картата с друга.

Здравейте,на ASUS K50IJ може ли да смени картата

Ако имате в предвид вградената видео карта ,то тя неможе да се заменя същото се отнася и с външните видео карти на лаптопите независимо от тяхната марка.

Вградените видео карти на Intel са в чипсета и смяната при дефект става със същата която е бил преди това лаптопа ,тоест неможе да се сложи друга с повече ведео памет например.

Външните който са на ATI и Nvidia при тях полужението е горе -доло същото смяна при дефект на видео картата може да се осъществи със същата която е работил лаптопа ,има възможнаст при някой модели лаптопи да се замени и с по мощна алтернатива на видео картата,но това струва скъпо и е безсмисленно.

Понеже виждам по-горе много питания по този въпрос дано с това да съм отговорил на всички.

На първата страница от темата може да видите отговора на joro ,с който отговаря на всички зададени въпроси до тук относно смяната на видео карта било тя вградена или външна.

Ако имате в предвид вградената видео карта ,то тя неможе да се заменя същото се отнася и с външните видео карти на лаптопите независимо от тяхната марка.

Вградените видео карти на Intel са в чипсета и смяната при дефект става със същата която е бил преди това лаптопа ,тоест неможе да се сложи друга с повече ведео памет например.

Външните който са на ATI и Nvidia при тях полужението е горе -доло същото смяна при дефект на видео картата може да се осъществи със същата която е работил лаптопа ,има възможнаст при някой модели лаптопи да се замени и с по мощна алтернатива на видео картата,но това струва скъпо и е безсмисленно.

Понеже виждам по-горе много питания по този въпрос дано с това да съм отговорил на всички.

На първата страница от темата може да видите отговора на joro ,с който отговаря на всички зададени въпроси до тук относно смяната на видео карта било тя вградена или външна.

Ако дъното изгори при смяна на дъмото може ли да се избере дъно с по мощна карта

Ако дъното изгори при смяна на дъмото може ли да се избере дъно с по мощна карта

Ако даденият модел лаптоп има разновидност с външна видео карта вай-вероятно ще може,но това конкретно ще може да го каже сервизен техник който ще се заеме със смяната на дъното.

Най-малкото и охлаждането ще трябва да се смени заедно с дъното.

здравеите искам да попитам може ли да се подмени картата на HP 6735s мерси предварително !!!

да попитам аз съм със лаптоп

http://laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_N5010-dell_inspiron_n5010_DI5010HMEHW28IF3GBC6LEB2CI

само че видеото ми е АTI mibility HD 5470

та въпроса ми е дали може да се сложи по добро видео и ако да

дайте някой примери :)

здравеите искам да попитам може ли да се подмени картата на HP 6735s мерси предварително !!!

Не

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...