Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

Проблем с батерията - разрежда се бързо

11 posts in this topic

Здравейте, имам лаптоп Sony vaio NR31Z.

Искам да попитам нормално ли е батерията му да се разрежда когато е изключен (Shut down) с 13% за 13 часа? А също колко е нормално да издържа батерията при нормален режим на работа (сърфиране в интернет и ъплоуд на торент файлове) през LAN. Благодаря предварително!

Здравейте, имам лаптоп Sony vaio NR31Z.Искам да попитам нормално ли е батерията му да се разрежда когато е изключен (Shut down) с 13% за 13 часа? А също колко е нормално да издържа батерията при нормален режим на работа (сърфиране в интернет и ъплоуд на торент файлове) през LAN. Благодаря предварително!

Не е нормално батерията да се разрежда при изключен лаптоп. Провери дали наистина е изключен, понякога забравям да го изключа и се получава подобна ситуация.

Издържа около 90 минути приблизително, но зависи от натоварването.

Поздрави

Ники

Благодаря за отговора. Изключвам го с Shut down, така би трябвало да е напълно изключен или бъркам? А пропуснах да спомена, че лаптопа е на месец и 10дни, като този пролем е от самото начало. Носих го на сервиз два пъти. Първият път ми го върнаха на следващия ден и казаха, че си работи нормално и няма място за притеснение (при тестване батерията издържала 4 часа), а на втория ми дадоха чисто нова батерия. С първата батерия издържаше 2,5 часа като при стартиране е на 92%, а с новата 2 часа при старт на 87%. Вече нямам представа какво да правя, а и не разбирам никак от лаптопи. Моля дайте съвет!

Когато го изключите, махнете батерията от лаптопа и като искате да го пуснете я сложете пак и вижте дали се разрежда по този начин.

Поздрави

Ники

Абе имаш система за откриване на безжични мрежи при изключен лаптоп - що не праобваш да я изключиш???

Здравейте и аз имам абсолютно същия проблем.

Посочен по горе

Модела е FW21E някаква идея

При мен го има същия проблем ,модела ми е VGN-AW11S при изключен лаптоп батерията за 12 часа пада с 10% компютъра е на няма и месец от първия ден си е така,явно е масово явление.

При мен го има същия проблем ,модела ми е VGN-AW11S при изключен лаптоп батерията за 12 часа пада с 10% компютъра е на няма и месец от първия ден си е така,явно е масово явление.

Ако намериш лек пиши

Може ли да извадите батерията от лаптопа и след няколко часа да я сложите и да кажете дали отново е паднала.

Имам усещането че лаптопа ви работи или е в стен бай режим.

Поздрави

Ники

миналата седмица я заредих и я извадих после, когато я сложих пак си беше на 100 %

а когато е вяŠв лаптопа пада с 20% на ден

то когато е на стен бай мига оранжево

благодаря за отзива

Edited by appoo

проблема с батерията е решен.

сложих му Windows 7 Ultimate

и проблема се реши

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0