Sign in to follow this  
Followers 0
ventci

Сертифициран сервиз на HTC за България?

15 posts in this topic

Имам HTC HD2, който се нуждае от компетентен сервиз, в който имат достъп до оригинални части и знаят какво правят. Търсих, но не намерих инфромация за официален сервиз на HTC в София или даже БГ. Моля, ако някой е по-запознат и може да помогне да ми пише.

Фирма Джеф - звънни на 806 0 830 там ще ти кажат дали ще стане.

Здравейте

Оторизиран сервиз на HTC в България засега няма.Устройствата се сервизират в Румъния от Cirma /сервиз от веригата Cordon Electronics/.

Можете да ми се обадите на телефон 980 50 65 фирма ВИП Трейдинг ООД - вносител сме НТС и сервизираме устройствата НТС гаранционно и извънгаранционно.

Оторизирания сервиз за HTC e MOST. Можете да им видите телефоните на сайта. Но дори и те не можаха да ми помогнат с моя НТС. Бил прекалено нов и още не били го виждали. Както и да е.

Проблема беше, че Windows Live се опитва да изтегли новата поща от примерно в моя случай m.hotmail.net, при което изпраща майкрософтско ай пи през рутера ми и защитната система на Мегалан засича второ ай пи и ми спира веднага интернета. Какво ли не опитвахме. Просто, но загадка за всички с които говорих през последните 3 дни. Превключих ъпдейт периода на Windows Live от на всеки 30мин. на ръчно и проблема изчезна.

HTC 7 Throfy

Windows mobile 7

Машинката е много шик. Windows-a се движи много бързо. Не е толкова гъвкав, колкото ми се иска, но все пак. На първо четене телефончето е супер. Можеш и да си говориш с него. По-точно ти на него,а той само изпълнява каквото му кажа :)

И аз търсих, наистина трудно се намира каквото и да е било :S

Оторизирания сервиз за HTC e MOST. Можете да им видите телефоните на сайта. Но дори и те не можаха да ми помогнат с моя НТС. Бил прекалено нов и още не били го виждали. Както и да е. Проблема беше, че Windows Live се опитва да изтегли новата поща от примерно в моя случай m.hotmail.net, при което изпраща майкрософтско ай пи през рутера ми и защитната система на Мегалан засича второ ай пи и ми спира веднага интернета. Какво ли не опитвахме. Просто, но загадка за всички с които говорих през последните 3 дни. Превключих ъпдейт периода на Windows Live от на всеки 30мин. на ръчно и проблема изчезна. HTC 7 Throfy Windows mobile 7 Машинката е много шик. Windows-a се движи много бързо. Не е толкова гъвкав, колкото ми се иска, но все пак. На първо четене телефончето е супер. Можеш и да си говориш с него. По-точно ти на него,а той само изпълнява каквото му кажа :)

Здрасти,

сега ти откривам поста защото проблема с оторизираните сервизи на HTC в България, все още съществува! :(

Та моята машинка (incredibible S) на няколко месеца изведнъж реши да откаже да работи. Дава ми съобщение че не може да зарежда колкото разходва енергия и сред това OFF на зарядното и край! Имам две зарядни, но нищо не е в състояние да го събуди. Потърсих сервиз, но уви. В гаранция съм все още, но от официалният им service desk ме информираха, че Унгария ми е най-близко и че трябва да го изпратя за моя сметка и да чакам от умрял писмо.

Та нещо трябва да измисля на местна почва, ако е възможно. Ти говориш за Мост компютърс ли? И ако е да, малко ме учудваш защото бях разбрала, че фирмата е затворила преди години.

Моля дай повече детайли. БЛАГОДАРЯ МНОГО!

Мост не са затваряли но за този проблем аз не бих си занесъл телефона там..

Ако питаш мен най добре си го прати до унгария няма да са ти повече от 40 лв разходите

Тук ще платиш повече и ще ти замине гаранцията а хората там са в Европа

и работят като европейци

Абе какви плащания и какви са тия глупости, че телефона бил прекалено нов и в официалният сервиз не са го били виждали !?!!?

Ако е купен от БГ отиваш и си го носиш при търговеца, той да си оправя гаранцията. Ако мост са официален гар. сервиз не могат да ти кажат, че модела е нов и не са го виждали. По тая логика трябва да минат 2 3 години, за да го видят и да почнат да го сервизират...

Dr_House - сигурен ли си за Унгария ?? Щото може да са в Европа, но не работят като европейци.. Ако чакането 40 дни за гар. ремонт е европейска работа за теб, това е друга бира..

http://service.europe.htc.com/

Book in for repair

Please note: In order to provide the better service experience, this website is

closed from December 1 2009. If you request any support or case booking for HTC phone, Please ring our call centre. Our agents will provide the technical support and arrange the UPS pick up if the problem has not been resolved. UK telephone Number: 08458900079 Mon - Fri 8:00 am - 6:00 pm (Mon - Fri) 9:00 am - 12 pm (Sat) HTC Global Warranty Service: +44 1279 206906

Пич не знам ...

Аз съм съм пращал до китай и германия ..Имам колеги с които работя всеки ден от Чехия Германия и Австрия и съм с

с много добри впечатления

Но като цяло в Европа (изключвам нас и Гърция) работят на друго ниво казвам защото съм го видял!

Явно не си носил тук щом така мислиш...

На брат ми работещ телефон с черта му върнаха умрял като казаха че му отпада гаранцията защото чертата била в следствие на изпускане...според Германус

Разправи нерви повече от месец .. накрая аз лично му смених дисплея ..

Така че тук тези сервизи не ми ги хвали.

Повечето, най модерния телефон който са ремонтирали е 3210 :)

В сервиза на мтел пък ми върнаха взривено блекбъри ама процесора му на две вътре и единия пин на батерията стопен а телефона беше за разкодиране и панел заедно с още шест .. добре че другите бяха ок :).

Да не говорим че като си вземеш техниката, обикновено е изпонадрана и ожулена все едно някой е играл мач с нея ..

Просто в България нямаме култура на обслужване ама сме и лоши клиенти.. то едното върви за ръка с другото

Не искам да те обидя ама аз бих си го пратил ако трябва и до Япония :)

Ти знаеш ли аз как нося телефон като някой колега ме прекара да му го правя ?

в пластмасова кутия в найлон между два дунапрена.. Ти самия носил ли си някога така техника ?

Edited by Dr_House

По принцип до колкото знам, когато занасеш HTC в Мост и те не могат да го оправят, го изпращат за тяхна сметка до Румъния, където преди имаше оторизиран сервиз на HTC - Cirma (cirma.ro), сега когато пробвам да отида до сайта, ме пренасочва към http://www.cordongroup.ro/index.php?pg=contact . Когато бях писал този пост за HTC HD 2, занесох телефона в Мост, те го пратиха до Cirma, от там ми предложиха ремонт, който беше доста скъп и аз се отказах и директно си купих друг телефон, а htc-то го продадох за части.

Преди две години си купих HTC Wildfire,бяха радости,мераци-напразно,една седмица преди гаранцията да му изтече,говорителчето започна да дава фиря,все едно Робокоп вместо с машинно,да е препил със спирачно масло,дръжди-ръмжи направо ужас.Сега на пожар трябва да му търся сервиз.Заводският софтуер ми беше неудобен за ползване,наложи се да качвам приложения за какво ли не,очевидно китайците,дали комунисти или капиталисти,дали живеят на остров Тайван,или на континента ,си произвеждат все още боклуци.Не ангажирам никого с мнението си,но никога вече не бих си купил телефон от тази марка,имал съм и други телефони,единия е на 8,другият на 5 години-все още работят без никакви проблеми,но не са от китайско Тайпе

И от какво се оплакваш? Че нисък клас телефон му се развалило говорителчето след 2 години, при условие че за 5лв ще ти го отремонтират навсякъде ли? И никога няма да вземеш HTC телефон, нищо че вече са на светлинни години от това, което ти си имал преди? Китайците правят всички телефони, не си мисли че ще купиш телефон, който не е правен в Азия... HTC са тайванска компания - винаги са били такива.

Здравейте, имам HTC M8 и днес софтуерът поиска да се ъпдейтва към някаква версиья на Андроид 6.12... сега поради някаква причина през 2-3 минути се опитва да зареди /светва екрана/, но не успява... И така вече над 50 пъти... Не знам как мога да го рестартирам или върна към началните или фабричните настройки. По никакъм начин не иска да се изключи, а батерията е вградена и не може да се свали за рестартиране.

Моля за съвет

On 1/21/2016 at 0:43 PM, Guest said:

Здравейте, имам HTC M8 и днес софтуерът поиска да се ъпдейтва към някаква версиья на Андроид 6.12... сега поради някаква причина през 2-3 минути се опитва да зареди /светва екрана/, но не успява... И така вече над 50 пъти... Не знам как мога да го рестартирам или върна към началните или фабричните настройки. По никакъм начин не иска да се изключи, а батерията е вградена и не може да се свали за рестартиране.

Моля за съвет

Hard reset

Здравейте,имам ONE M8 с изпушила батерия.Оказва се,че няма нито оторизиран,нито неоторизиран сервиз,който може да ми предложи батерия за модела.

Моля,дайте съвет?Телефона остава неизползваем,а е хубав!

Благодаря!

[email protected]

On 1/25/2016 at 3:48 PM, Guest said:

Hard reset

2016-03-28 11.12.50.jpg

2016-03-28 11.13.04.jpg

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0