Guest Фен

Мнение за ASUS K50IN-SX055L /4GB

19 posts in this topic

Харесал съм си този модел на Асус - ASUS K50IN-SX055L /4GB може ли някой да напише мнение за модела и като цяло за Асус

и сега вече да споделя първи впечатления относно Asus K50IN SX055L/4GB - машината е перфектна. Кратко и ясно. Снощи цяла нощ съм си играл, сложих си Уиндос 7 64х ултимейт, работи без грешка и излишно бавене. Браузер Мозила с всички добавки за световен часовник, адрес на сървър, прогноза за времето и други глупости - лети си. Едновременно отваряне на над 17 подпрозореца и РАМ-а едва прехвърли 1.2 натоварване и веднага слезе на 1.1.

Звука от колонките много добър за вградени говорителчета, камерата от 1.3 МгП е с доста добро качество.

Като цяла машината е супер. Събота и Неделя ще я понатоваря и с някоя друга игра за да я тествам. :)

а и още нещо не грее, а пад-а на мишката е изключително чувствителен, няма нужда да търкаш пръсти, просто леко докосваш и реагира... засега браво на момчетата от Асус ;)

Може ли да споделиш повече впечатления, че и аз съм се насочил към този модел ? Благодаря ти предварително :)

Единственото, което мога да добавя е ... че ако си вземеш такъв лаптоп няма да съжаляваш. Освен горното, което съм написал съм много приятно изненадан и от живота на батерията, работи над два часа в неикономичен режим, а когато е включен режим за пестене на енергията прехвърля три часа работа.

и още нещо, тъй като незнам откъде мислиш да пазаруваш, само да ти опиша как ми продадоха моя. В оригинална кутия, със зарядно и батерия. Батерията не трабва да е включвана, защото за да работи пълноценно трябва да се направи първоначолно зареждане от 14-16 часа за достигане на пълен капацитет. /така поне пише производителя/ но е вярно, защото преди години така си купих фотоапарат, който беше последният в магазина и беше зареден, когато се прибрах с огромно съжаление установих, че батерията държи едва 20-на минути и се наложи да си купувам нова батерия за 80 долара за новият си фотоапарат. Не е болка за умиране, но е добре да си работи нормално батерията..

Аз също съм горд собственик на този модел (само, че RAM-та ми е 3 GB)...Колегата каза всичко, което има да се каже, мога само да потвърдя, че машината е перфектна - лек, удобен, мощен, надежден. Поръчах го без операционна система, сложил съм му Windows 7 x86 (заради игричките)оценката на производителността на Windows e 4,9. Единствените негативи, които мога да споделя: Лек проблем с камерата, цветовете избледняват когато е по тъмно в стаята, но не съм се задълбочил да търся по радикално решение; Fn опциите на клавиатурата не ми работят (даже смятам да пусна тема ей сега, ако някой има идея да пише...)

Аз също имам такъв модел лаптоп. Също съм много доволна, но имам един много малък проблем: камерата ми показва с главата надолу и идея си нямам от къде да го оправя :unsure: Влизах къде ли не, но без ефект. Моля, ако някой знае как да го оправя нека пише... Благодаря предварително

Аз също имам такъв модел лаптоп. Също съм много доволна, но имам един много малък проблем: камерата ми показва с главата надолу и идея си нямам от къде да го оправя :unsure: Влизах къде ли не, но без ефект. Моля, ако някой знае как да го оправя нека пише... Благодаря предварително

Az imah sushtiq problem s kamerata, davashe nadolu s glavata i go opravih pak sum sus ASUS-PRO55SR, draiverite za kamerata,koito imash ot proizvoditelq za Vista - gi ka4vash ot diska.Prosto Windows7 ka4va drug draiver,smenqsh go s tozi ot diska s draiveri za VISTA,koito ti vurvi s komputera.

Може ли да попитам как да подкарам Windows-а на лаптопа, защото като го вкл. и ми изписва "Redline" или нещо от сорта и ми стига до някакво меню където ми иска да се логна "localhost name" и т.н. при положение че няма Windows?

аз пък искам да споделя,че го имам този лаптоп и е на 3-и месеца ако някой от по-горните кандидати иска да го купи нека види обявата ми цената е 895лв

А може ли да попитам аз нещо относно този модел. Тъй като не разбирам много от компютри , картата е с 512 МВ памет, което от скромните ми разбирания хич не е зле. Дали е възможно на тази конфигурация да се подкара някоя от новите игри да кажем старкрафт 2. Въпреки че не съм геймър ми се иска все пак ако реша да пробвам някоя игра да нямам проблеми.. а съм се спрял на този модел за сега тъй като бюджета ми е макс 1050 лв :)

Може ли да споделиш повече впечатления, че и аз съм се насочил към този модел ? Благодаря ти предварително :)

само да добавя... след няколко месеца употреба компа е супер

относно игрите Фифа 2010 си върви безгрижно с пълно натоварване на графиката

а и още нещо, ако някой го дразни като мен как докато пишеш текст когато приближиш пръсти до мишката и сянката премества курсора в текста - ето го решението - вградената мишка се изключва с Fn + F9 остава да почерпите за съвета :acute:

:gamer: така още малко инфо за този лаптоп.. Хало 2 върви без грижи

Call of Duty 4 още не мога да я наглася да тръгне за да я пробвам :thumbsup:

v momenta sam s takav laptop,ama ne znama ko e tva 4 GB,imate v predvid za RAM pamet li ,ako e za RAM moqta e 3GB,no ina4e e strahotna ma6ina ^_^;):P:D:):thumbsup::clap::thumbsup::clap::gamer:

Аз също съм горд собственик на този модел (само, че RAM-та ми е 3 GB)...Колегата каза всичко, което има да се каже, мога само да потвърдя, че машината е перфектна - лек, удобен, мощен, надежден. Поръчах го без операционна система, сложил съм му Windows 7 x86 (заради игричките)оценката на производителността на Windows e 4,9. Единствените негативи, които мога да споделя: Лек проблем с камерата, цветовете избледняват когато е по тъмно в стаята, но не съм се задълбочил да търся по радикално решение; Fn опциите на клавиатурата не ми работят (даже смятам да пусна тема ей сега, ако някой има идея да пише...)

i az sam sas su6tiq problem,no kogato bqh sas Vista si mi raboteha :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

i az sam sas su6tiq problem,no kogato bqh sas Vista si mi raboteha :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

RESHENIETO NA PROBLEMA E LESEN <I AZ IMAM TAKAVA MASHINKA> VLIZATE V SAITA NA ASUS PISHETE MODELA I TI TEGLITE DRIVERITE ZA CAMERATA,NE SI SPOMNQM KOI BESHE NO S EDINIQ DRIVER SE OPRAVQSHE PROBLEMA PROBVAITE GI

Харесал съм си този модел на Асус - ASUS K50IN-SX055L /4GB може ли някой да напише мнение за модела и като цяло за Асус

ve4e mi se opraviha i fn kontrolite i kamerata-kamerata slojih draivarite ot vistata za kamerata i si mi stana,fn-vlizate v asus.com pi6ete modela na i te se vodqh "hotkey" teglite nekvi razarhivirate gi i dotovo,samo fn+f9 ne 6te nz 6to,PROBVAITE :gamer::clap::acute:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...