Sign in to follow this  
Followers 0
jadosan

Покупка на ЛАПТОП

5 posts in this topic

Здравейте , първо поздравления за хубавия сайт и бързите отговори. На практика изчетох всичко в сайта и почти съм решил какъв да бъде модела който ще закупя от Вас , но все пак искам и допълнителни и разумни предложения от Ваша страна.Ще изброя за какво ще използвам лаптопа : рядко пътувам , но като ми се наложи да мога да използвам безжичен интернет , пълен офис пакет , филми , музика , скайп , камера минимум 1.3 мп ,вградени тонколони , модерен дизайн и функционалност , гаранция минимум две години , издържлива батерия , лек и удобен и по възможност с Windows XP инсталиран понеже прочетох какви проблеми са имали при инсталацията му след закупуването на лаптопа. Игри не играя и най-вероятно няма и да проиграя още повече пък на лаптопа.Също така бих желал въпросния модел да е актуален поне близките няколко години и да ми върши чудесна работа.Искрено се надявам и разчитам на Вашите обективни предложения да получа и ползвам това за което съм платил.Други изисквания и разни параметри умишлено не задавам за да може избора да е по голям , но все пак разчитам на най-доброто в този клас за който ще го използвам.

Благодаря предварително за коректния Ви отговор и се надявам в най-скоро време да съм поредния Ви клиент.

Здравей!

Погледни Dell-а, който е на промоция сега: http://laptop.bg/#/details/DELL/6/1578. Мощен е, с добра видео карта (става дори за игри ), подобрена резолюция на display-а, 9-клетъчна батерия И е Free Dos (ще си намериш отнякъде XP) Според мен не трябва да се колебаеш и то за тези пари!!!

Лаптоп от по-масовите под 2Ghz само заради батерията ще си струва толкова!!!

Здравейте,

Благодарим ви за проявеният интерес и мили думи.

Бих се съгласил с предложението на ivelin, но по-евтиният модел също ще ви свърши работа: http://laptop.bg/#/details/DELL/6/1572

Inspiron 1525 също има всичко от което се нуждаете http://laptop.bg/#/details/DELL/6/1567, но както и останалите модели на Dell е без операционна система.

Както за Studio 1535, така и за предшественика му Inspiron 1525 има драйвъри за XP, които може да изтеглите от сайта ни.

Модели с XP са голяма рядкост, особено след като Windows XP бе спряно официално от производство. Предлага се само преинсталирано в новите ултрапортативни лаптопи и някои по-стари модели.

Поздрави,

Joro

здравейте на всички!Бихте ли ми помогнали за избирането на laptop, търся нещо до 1000 лева, двуядрен процесор, видеото по възможност да не е вградено и да е минимум 256, 1 гб ram, wlam. Ако е възможно да и предложите няколко модели. Благодаря ви предварително за оказаната помощ.

Благодаря на всички за отговорите и предложенията и в крайна сметка се спрях на предложението на Ивелин , понеже то си беше и мой фаворит от самото начало още преди да поискам съвет , най-вече заради по-голямата батерия и резолюция. Поръчан е вече и да се надявам , че няма да съжалявам за избора си и че момчетата от сайта ще продължават да си вършат работата все така професионално и след покупката на лаптопа по време на гаранционния период , че и след това. Успех на всички

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0