Sign in to follow this  
Followers 0
Guest ilko

ПОМОЩ

5 posts in this topic

здравейте. Сложих си уиндоус 7 на лаптопа ми Asus pro 55s, той автоматично намери драйвъри и сега имам проблеми със звука като на моменти пращи.Саунд картата ми според програмата Everest е Realtek ALC660.Свалих драйвери за нея обаче така стана още по зле . Ако някои знае как да го оправя моля да пише защото тоя звук ме дразни много :angry: .Не мога една песен да си пусна да изслушам с кеф :( Дали е възможно още да няма подходящи драйвъри за този уиндоус?

здравейте. Сложих си уиндоус 7 на лаптопа ми Asus pro 55sr ap051, той автоматично намери драйвъри и сега имам проблеми със звука като на моменти пращи.Саунд картата ми според програмата Everest е Realtek ALC660.Свалих драйвери за нея обаче така стана още по зле . Ако някои знае как да го оправя моля да пише защото тоя звук ме дразни много :angry: .Не мога една песен да си пусна да изслушам с кеф :( Дали е възможно още да няма подходящи драйвъри за този уиндоус?

[/quot

Инсталирай си аудио драйверите за Win Vista, би трябвало да се получи.

Здравейте,

И аз имам един малък проблем относно клавиатурата.Едното ми клавишче се отлепи и го лепя вече втори път бихте ли ме посъветвали нещо.Попринцип знам че може би ще е неоходимо да го занеса на Сервиз но нямам много доверие и за това реших да се допитам до вас.Очаквам съвети.Превдарително Ви благодаря!

Клавишите не се лепят те с ана щипки ако си ги строшил няма оправия само нова клавиатура а след лепенето се съмнявам да ти го приемат за гаранционно :(

Една клавиатура струва около 72 лв. без монтажа .

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0