Sign in to follow this  
Followers 0
mish

проблем с aspire 5738Z

10 posts in this topic

Аз мислех че като си купя нов лапец всичко ще бъде добре, но ето и първият проблем: След работа изключвам уиндоуса и преди да изгасне лапеца се чува едно изщракване и всичко е нормално, но последно време уиндоуса ми засича в последният момент и не изка да изгася, налага се да вадя батерията за да го спра.

Лаптопа е закупен преди 15дни.

Аз ли бъркам неще или лапеца е повреден.

Това е ОС-WindowsXP,Professional 2002g Service Pack 3

Благодаря.

Виж дали сте се повтори

Поздрави

Ники

Да повтаря се през един или два дни.

Не съм на ясно но, може ли да е от това че го пущам сутринта и го изгасям вечер късно-топъл и вентилаторите въртят дори клавишите от горе леко греят.

Изобщо трябва ли да грее и когато го пипнеш с рака трябва ли да е топъл от доло.?

Благодаря.

Хайде някой да сподели имал ли е такъв проблем, от какво може да се получи това нещо.

Лаптопа блокирва при изключване или успиване и се налага да вадя батерията иначе не изгася, не винаги го прави но е проблем.

Дали лапеца е повреден или уиндоуса. :blink: :blink: :blink:

Инсталирал ли си Skype и някакви добавки към него (AddOns)?

Скоро имах подобен случай - Acer AS5738ZG-433G32Mn не искаше да се изгаси(не всеки път) и се оказа, че е от добавка към Skype - затова питам

И не е нужно да вадиш батерията - просто задръж за около 4-6 секунди Бутона за пускане/гасене(Power Button)

Edited by KaMeA

Не такава добавка не съм инсталирал, може със уиндоуса да са я инсталирали(лаптопа го вземах празен).

Мога ли да разбера да ли има такава?

А това за бутана него знаех.

Балгодаря.

Здр.

Много е възможно проблема ти да е от windows'a след инсталиране на някоя програма, ако имаш възможност инсталирай го на ново или инсталирай друг /7 например/

Да и аз се замислих за преинсталиране, но последно време лапеца работи нормално можеби затова че не го изгасям а само го приспивам.

Но сега се получава нещо друго, винаги трябва да затварям mTorrent преди приспиване, иначе след като го пусна самата програма ми дава грешка.

Немога да разбера от какво е това.?

Имам същия лаптоп. И съм на windows 7, защото според мен експи-то вече е дърто и немощно за новите лаптопи. Препоръчвам го на всеки който ме попита. Гася си го от бутона, и досега не съм имал сериозни и постоянни проблеми. Се3дмицата се справя много по добре с управлението на батерията, захранването, икономичната работа на всички системи.

Ееее браво поне тебе няма да мисля, един да се похвали (тук всички се оплакват).

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0