Sign in to follow this  
Followers 0
Guest prishuleca

Конфигурация

3 posts in this topic

Здравейте, искам да ви питам нещо. Решил съм скоро време да си взимам лаптоп, но не знам каква конфигурация да бъде. И във връзка с това искам да ви помоляа да ми препоръчате нещо. Ще го ползвам главно за CAD програми като SolidWorksq TopSolid или Инвентор. Аз вече се консултрах на едно друго място, но бих искал да видя и второ мнение :). Кажете ми кой тип процесоре по добър за мойте цели, също така и кой ще грее повече - АМД или Интел.

Всеки знае, че AMD грее повече. Настолния ми компютър е с AMD и нямам проблеми, но лаптопа ми е с Intel и горещо го препоръчвам... дори из форума ще намериш достатъчно мнения, че лаптопи с AMD греят доста. Относно конфигурацията... не знам колко са тежки тези програми, за да ти кажа конкретна конфигурация.

Всеки знае, че AMD грее повече. Настолния ми компютър е с AMD и нямам проблеми, но лаптопа ми е с Intel и горещо го препоръчвам... дори из форума ще намериш достатъчно мнения, че лаптопи с AMD греят доста. Относно конфигурацията... не знам колко са тежки тези програми, за да ти кажа конкретна конфигурация.

Благодаря ти, мисля че това решава въпроса. Относно програмите - биха могли да тежат и то доста, особено сглобени единици и техните чертежи. Но пък аз ще го изпозвам основно за да си показвам в Техническия проектите, а не вярвам те да са такива че да ми товарят много машината, а и аз само ще показвам резултати.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0