Sign in to follow this  
Followers 0
dimisoft

Проблем с HP Pavilion DV6

10 posts in this topic

Лаптопа пали светват индикаторите след 5 секунди започват да мигат идикатора за caps lock i num luck като интензитета на светене е през около 3 секунди .

Също така индикатора за хард диска свети непрекъснато въпреки че са извадени харда и сд рома на дисплея няма нищо не светва и подсветката. Ако някой има идея какво му е нека да пише.

Лаптопа пали светват индикаторите след 5 секунди започват да мигат идикатора за caps lock i num luck като интензитета на светене е през около 3 секунди .

Също така индикатора за хард диска свети непрекъснато въпреки че са извадени харда и сд рома на дисплея няма нищо не светва и подсветката. Ако някой има идея какво му е нека да пише.

Update-ни драйвера на биоса и ще се оправи.

Видео и/или дъно. Носи го на сервиз.

Също така, махни батерията на лаптопа и батерията на биос-а. След 2 3 минути сложи батерията на биоса, но не слагай голямата батерия. Пробвай да го запалиш само с адаптер. Ако пак не стане..

Виж дали има някаква последователност на миганията - да речем 5 мигания, после 3 4 секунди почивка и пак 5 мигания. По броя им може да се определи какво го боли лаптопа.

Здравейте, аз нямам проблем с лаптопа, все още е нов, но имам въпрос. Ползваме лаптопа само на захранване, т.е. не на батерия, изключваме захранването само когато е спрян лаптопа за да не се презарежда батерията, в този случай трябва ли да извадим батерията или не и пречи ако си остане в лаптопа. Благодаря на всички който могат да ми дадат отговор.

Здравейте, аз нямам проблем с лаптопа, все още е нов, но имам въпрос. Ползваме лаптопа само на захранване, т.е. не на батерия, изключваме захранването само когато е спрян лаптопа за да не се презарежда батерията, в този случай трябва ли да извадим батерията или не и пречи ако си остане в лаптопа. Благодаря на всички който могат да ми дадат отговор.

Предполагам това би ти дало отговори:http://news.laptop.bg/2009/01/24/%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF-%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8-%E2%80%93-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D1%8F%D1%85/

Здравейте иммам проблем с моя лаптоп . Когато го включа и поседи 3 4 минути и започва да загрява супер много даже понякога прегрява и се изключва .. Какво да правя ? Мерси предварително

Здравейте иммам проблем с моя лаптоп . Когато го включа и поседи 3 4 минути и започва да загрява супер много даже понякога прегрява и се изключва .. Какво да правя ? Мерси предварително

Ако е от доста време лаптопа е добре да го занесеш на сервиз да го почисти (ако ти е гаранционен в орторизирания сервиз разбира се), да не го слагаш на меки повърхности като легла, завивки и т.н. Имаш ли антивирусна, с каква операциона система си ... има много фактори. Дай малко повече инфо.

Здравейте,

опитвам се да се разбера с един лаптоп, но нещо не ни се получава. Когато го поръчах не помня да съм слагал отметка готварска печка... . Става въпрос за HP pavilion dv6. Средна температура от 87 градуса на процесора при 90-95% натоварване. Има някой варианти като смяна на термопаста и охлаждаща подложка , но ако някой от вас ми даде съвет ще съм благодарен :) Дори и да не дадете , благодаря предварително, защото исках да си кажа мъката.

Весела Коледа :)

Update-ни драйвера на биоса и ще се оправи.

Колега като не пали лаптопа как ще ъпдейтнеш БИОСА?Извинявай, ама ако знаеш как ела да ъпдейтнеш и моя БИОС :lol:

Колкото до колегата с проблема,напиши модел на лаптопа, извади паметта и след това я постави пак, или най-добре една по една ги сложи плочките, но на 90 % си мисля че е за дънна платка! Дано не съм прав....

Успех

Когато не светва екрана може да погледнете тази статия - тук, описани са някои неща

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0