Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
ANTRAX

Странен проблем със Sony VAIO SVE151c11m

6 мнения в тази тема

Здравейте! Имам странен проблем със горе посочения модел лаптоп на Сони Вайо. Проблема е следния! При промяна на настройките на Биос имам прдвид Бот меню след излизане от Биоса и рестарт, настройките се връщат по подразбиране! Опитвах какво ли не как ли не но все същата! Не съм флашвал биоса! Преди това защото аз съм му втори собственик незнам дали е правена тази интервенция! След това има още един проблем! Слагам две плочки по 4 гигабайта рам памет понякога ги отчита 8 гигабайта понякога ги отчита само 4 гигабайта! След 20 ина минути работа лаптопа изгасва. Като го включа си работи съвсем нормално пак до след 20 ина минути!  Почистен е сменена е термо паста със хубава! Но пак държи някъде около 50 градуса температура! Незнам какво друго да направя! Дайте ми съвет? Какво да предприема?

Edited by ANTRAX

Здр,

модел и характиристика на лаптопа? Може да звънеш и да посочиш модела и проблема - 0895 731211

Разбрах защо гасне на 20 минути! Не позволява да се смени процесора като се сложи и3 или и5 гасне на 20 минути като се сложи Б980 или Б 970 няма проблем няма гаснене! Явно биоса е програмиран за тези процесори!

On 8.04.2018 г. at 9:05 AM, Nuclear_Eye said:

C pentium B970 ли е лаптопа?

Б980 но аз му бях сложил и5 и заради това гасне! Като си му върна стария няма проблем!

Жалко наистина със една и 5 чка щеше да е супер ноо както и да е. Сложих си му стария! Благодаря за отговора.

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0