Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
laptop.bg

Топ 5 причини да (не) купите ASUS VivoBook Pro 15 N580VD!

2 мнения в тази тема

В тази статия ще оценим 5-те топ плюса и минуса на ASUS VivoBook Pro 58015 NVD. Можете да очаквате подробното ревю на ноутбука съвсем скоро.

Повече информация, както и възможност за закупуване, ще откриете в онлайн магазина на Laptop.bg.

4 причини да купите ASUS VivoBook Pro 15 N580VD

1. Добра изработка – алуминиев дизайн и здрава конструкция

Шасито на устройството е направено предимно от алуминий, който допринася за цялостната устойчивост.

DSC03527-680x471.jpg
DSC03518-680x548.jpg

2. Приличен IPS дисплей

Няма да се разочаровате по отношение на качество на картината, тъй като IPS дисплеят предлага прилично контрастно съотношение и значително добро sRGB покритие. В допълнение, нашите персонализирани профили подобряват цялостната точност на цветовете, а освен това се спряват с някои проблеми като цветовата разлика и ШИМ.

Angles-ASUS-VivoBook-Pro-N580VD-LG-LP156

3. Надеждно охлаждане

ASUS VivoBook Pro 15 N580VD разполага със значително ефективна охладителна система, която се справя с хардуера доста добре. Екстремните тест тестове, които проведохме, показват, че охладителната система е надеждна в дългосрочен план.

IMG_20171005_162501_01-680x383.jpg

4. Добро съотношение между цена и производителност

ASUS са постигнали добър баланс между цена и производителност, включвайки енергийноефективен чип, който се справя безпроблемно с всички задачи.

1 причина да НЕ купите ASUS VivoBook Pro 15 N580VD

1. Дисплеят използва ШИМ за регулиране на яркостта (нашият профил за Защита на здравето се справя с проблема)

За съжаление, основният недостатък на машината е, че разполага с широчинно-импулсно модулиран екран. Въпреки това, работните честоти са високи, така че само потребители с чувствително зрение може да усетят негативното влияние. Силно препоръчваме използването на нашия профил за Защита на здравето, който не само елиминира ШИМ, но и намалява вредните емисии на синя светлина.

PWM-ASUS-VivoBook-Pro-N580VD-LG-LP156WF6

Можете да очаквате подробното ревю на ноутбука съвсем скоро.

Повече информация, както и възможност за закупуване, ще откриете в онлайн магазина на Laptop.bg.

o_-j5B0qBtk

Прочети още...

Всеки си има различни нужди и различни разбирания, аз съм го купил този модел защото е с Алуминиев корпус, Тънък, Лек, с добри параметри и подсветка на клавиатурата, лесен за ъпгрейд както съм направил с моя ето:

(Asus Vivobook Pro N580VD): CPU i5 7300HQ / RAM 32GB DDR4 2400Mhz / Nvidia GTX1050 4GB / SSD Crucial MX300 1TB + 250GB NVMe Samsung 970Evo / WiFi Card Intel 9260NGW

Този процесор i5 има 2 предимства пред по мощния i7 и това са:

1. Няма технологията Hyper-Threading заради тази технология са всички проблеми с пробивите в процесорите (Meldown и Spectre).

В новите процесори Intel премахва тази технология. От 9-то поколение и по новите дето ще излизат.

2. i7 почти на всички лаптопи които са 15,6 получава (Тротлинг) тоест загрява и смъква честотата. При i5 това е много рядко.

Лаптопа го имам почти от година и проблеми нямам и не съм имал, сега гледам че цената му е доста по висока от както аз го купих от Laptop.bg.

Също така и доста ъпгрейди съм му направил на Рамта, Хард Дисковете и WiFi-картата сложих по-новата Intel 9260NGW.

Ето едно старо Клипче което съм направил в YouTube: Asus N580VD

Ето и професионално Видео Ревю на Български от професионалисти: Asus

Edited by brave