Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
krasito123

Проблем с включването на лаптоп HP

2 мнения в тази тема

IMG_20170523_152130.jpgЗдравейте!

Вчера реших да пусна компютъра си, но когато го направих той постоянно се рестартиране..Какво имам предвид:Когато се включва изписва логото на HP както обикновенно, но вместо да продължи става черен екран и отново се появява логото на HP..Ето и снимка! Проблема е хард диск проблем 301.Гледах, гледах за решения на проблема, но той се решава с пускане на биоса..Сега ще кажете какъв е проблема?Проблема е там, че не мога да пусна биоса нито от ф10,нито от менюто от което го включват хората в клиповете за решение на проблема..Понеже няма как да постна още една снимка напишете в ютюб HP hard disk error 301 за да придобиете решение за проблема..Моля ви помогнете ще съм ви АДСКИ благодарен, също така моля когато давате отговорите си и казвате примерно влезни в биоса, кажете ми и как, защото както ви казах не стават от ф10 или от систем менюто на самия проблем.За тези от вас, който знаят или са видяли за самия проблем в ютюб там където им пише ф10 - БИОС МЕНЮ или както беше, аз нямам такава опция !!!!

Ето и снимка!! Там където има празно място (между ф4 и ф11) на другите им пише ф10 БИОС меню ...

IMG_20170523_152108.jpg

Попадал съм на машини с "орязани" биос функции(няма меню за смяна на боот устройство,липса на боот USB и т.н.).Опитай класическите-бутон DEL,от F1 до F5 и т.н.Направи да друг комп диск с Hirens и виж какво ще покаже инструмента за тест на хардовете(HDD Regenerator,HD Sentinel).Вътре има и други инструменти за форматиране на ниско ниво.После може да му праснеш направо нов джам.

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0