jaredharet

Проблем с лаптоп Asus M51 - много често "замръзва", забива

5 posts in this topic

Имам лаптоп Asus M51 вече година и половина и до сега не ми е правил проблеми но напоследак както си работя на него и изведнъж забръзва, някой може ли да ме посъветва на какво се дължи това и как да го оправя.

Преди беше с Vista после сложих Windows 7 сега пак съм с Vista и все тъка забива.

Вентилатора и радятора съм ги чистил и при нормална работа държи окол 50-60 градуса

Това може да се дължи на доста неща най добре го занеси в оторизиран сервиз в твоя град за диагностика.Най вероятно забива от модул или лошо охлаждане на видеото.Както и на повредена рам памет.Но това са само предположения.

Това може да се дължи на доста неща най добре го занеси в оторизиран сервиз в твоя град за диагностика.Най вероятно забива от модул или лошо охлаждане на видеото.Както и на повредена рам памет.Но това са само предположения.

Аз също имам Asus m51vr и работи при много висока температура на cpu и видео , случвало се е да забие заради тази температура ,когато забие излиза и син екран .

Аз също имам Asus m51vr и работи при много висока температура на cpu и видео , случвало се е да забие заради тази температура ,когато забие излиза и син екран .

Ами температурата на CPU-то си е ниска.

Забиванията си продължиха, мислех си че е от антивирусната и я махнах и така намаляха забиванията, но се дойде до момент в който win7 не иска да зареди и започвах да преинсталирам но повреме на инсталирането отново забиваше. И така няколко пъти.

Отворих го, изкарах и вкарах едната плочка рам и се инсталира нормално. После се е случвало още 1 път да не се пусна win-a но с изкарване и вкарване на рама и се оправя. И така вече около 3 седмици бачка без да е забил и с антивирусна.

Та да попитам някой може ли да ми каже читав тест за рам паметта.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...