Sign in to follow this  
Followers 0
Guest PEPITO

Температура Asus G51

3 posts in this topic

Здравеите.Искам да попитам нормални ли са тези температури, защото на мен ми се струват високи. Преди малко обърнах внимание че след около 1 час игра на Avatar и температурата на видео картата беше стигнала до 102 градуса. Как мога да подобря охлаждането, скоро го отварях да го чистя, преди тва беше още по трагично :)

temperaturi2.jpg

Температурите на ядрата са нормални на видеото е малко висока има решение на проблема свали охлаждащата плоча сложи малко паста след което си намери медна пластина и я изрежи според размера на охлаждащата почърност на видеото пластинат ане трябва да е по дебела от 0.5 мм. сложи паста и върху пластината и сложи охлаждащата плоча .Успех :)

Edited by Dimi

Температурите на ядрата са нормални на видеото е малко висока има решение на проблема свали охлаждащата плоча сложи малко паста след което си намери медна пластина и я изрежи според размера на охлаждащата почърност на видеото пластинат ане трябва да е по дебела от 0.5 мм. сложи паста и върху пластината и сложи охлаждащата плоча .Успех :)

ИМА И ПО ЛЕСЕН НАчИН ДА ПОДОБРИИИ ОХЛАЖДАНЕТО НА ЛАПТОПА БЕЗ ДА ГО РАЗГЛОБЯВАИИ И ПОБЪЛГАРЯВАЩ - http://laptop.bg/#/accessories/cooling_pads/

супер са, и да отбележа, че ми се струват много големи градусите той направо се пържи

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0