Sign in to follow this  
Followers 0
Guest NFeradova

Проблем с захранването на лаптопа

3 posts in this topic

Здравейте имам проблем с захранването на лаптопа ако така може да се нарече. Преди време падна докато беше включен в зарядното и буксата се изкърти , да уточня по време на падането лаптопа нямаше батерия , беше махната защото е повредена. Един мой познат намести буксата и лаптопа си заработи както преди , но след седмица започна да изключва без причина , лампите за батерията и зареждането светват в червено и докато не махна зарядното и да го сложа отново не иска да се включи. Реших да си поръчам нова батерия и тя вчера дойте, сложих я на лаптопа и всичко беше наред , докато не се падна включих зарядното да я заредя , но проблема стана още по голям , започна по-често да се изключва . Моля ви някой ако е имал подобен проблем ще му бъда благодарна ако ми помогне.

Модел на лаптопа  - TOSHIBA  SATELLITE L755D-10U 

Ако имате нужда от други параметри ще ви ги дам :) 

Явно контактът на буксата с платката  не е поправен напълно, батерията е поемала захранването на лаптопа, докато не се изтощи. Трябва да се провери пак свързването на буксата, но имам съмнения, че кабелът на захранването е скъсан и от време на време не предава ток. Преди да отваряш лаптопа, пробвай с друго захранване дали пак ще изключва и ако пак го прави - тогава следва ремонт на буксата.

Благодаря ти много , ще пробвам и резултата ще го напиша тук.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0