Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Petar

Проблем с игри на Asus N76VB

3 posts in this topic

Здравейте на всички,
от известно време имам проблем с FPS при игра на CS:GO. Компютърът ми е със следните параметри:
12 GB DDR3
i7-3630QM 2.4 GHz
GeForce 740M

Играя на 4:3 с резолюция 1280х960. До преди да се получи този проблем, имах около 150-190 FPS. Като започна да играя в момента в началото върви добре, но след известно време пада на около 70-110, като рядко минава 100. Всички настройки на видеото в играта са на минимум. Четох, че повечето след като преминат на Уин10 им се подобрява, затова и аз ъпгрейднах вчера, но резултат няма. Започвам да си мисля, да не би да загрява видео картата и затова да ми пада FPS? Има ли някакъв начин, по който да видя каква е оптималната температура на работа и колко градуса стои след 1 час игра, примерно? Драйвърите са ъпдейтнати до последната версия.

Продължавай да ъпдейтваш всичко до последно и тези проблеми ще ти се видят незначителни след време!А за ъпдейта до 10 направо нямам думи,ако не си минал 13 дневният срок след ъпдейта,връщай старата операционна система!

CCleaner за да си fix-неш регистрите след ъпдейта и speedfan за да провериш температурите на процесора и видеото. Ако не е чистен повече от година, то е нормално да имаш FPS drop.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0