Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Ivan

Лаптоп подсветка

3 posts in this topic

Закупих нов лаптоп асус рог гл552,само на черен екран в двата края отгоре до камера та ,свети леко бяло(все едно са силни много диодите ),при другите цветове всичко е 6 ,бях на мястото където го закупих и пича там ми обясни че било нормално,това била подсветката,някъкъв си blink обясни че е, вие какво мислите, пробвах с намаляне до края на подсветката и това светене го няма но тъмно а и не ми прави впечатление то като цяло се забелязва трудно,но въпроса ми е дали това е нормално,или да ходя пак 

преди 13 undefined[?:часа , Guest Ivan said:

Закупих нов лаптоп асус рог гл552,само на черен екран в двата края отгоре до камера та ,свети леко бялоЗакупих нов лаптоп асус гл552,само на черен екран в двата края отгоре до камера та ,свети леко бяло(две петна, все едно са силни много диодите ),при другите цветове всичко е 6 ,бях на мястото където го закупих и пича там ми обясни че било нормално,това била подсветката,някъкъв си blink обясни че било, вие какво мислите, пробвах с намаляне до края на подсветката и това светене го няма, то като цяло се забелязва трудно(две петна,все едно са силни много диодите ),при другите цветове всичко е 6 ,бях на мястото където го закупих и пича там ми обясни че било нормално,това била подсветката,някъкъв си blink обясни че е, вие какво мислите, пробвах с намаляне до края на подсветката и това светене го няма но тъмно а и не ми прави впечатление то като цяло се забелязва трудно,но въпроса ми е дали това е нормално,или да ходя пак 

Мерси ,щом никой не казва нищо значи е нормално,може да ида до сервиз

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0