Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Alexander00

Почистване на лаптоп

13 posts in this topic

Един въпрос имам към вас. Кога и през колко време трябва да се почиства лаптопа? Става въпрос за охлаждането и т.н.

Зависи в каква среда се ползва. В домашни условия е добре да се почиства веднъж годишно, но в промишлени условия това трябва да става два пъти през годината. Значение има и колко се пренася машината. Не е само до праха, лаптопите се усукват. Особено пластмасовите корпуси. Затова се налага да се напасва охлаждането и да се премахва въздухът с ново нанасяне на паста между чиповете и металния топлоотвод над тях.

Благодаря за отговора! Искам и да попитам за нещо друго от 2-3 дена стана нещо много досадно с лаптопа ми! Използва изключително много РАМ г/д 80-90% понякога, а това прави работата мноого бавна на лаптопа, а преди ползваше по 30-40-50% при норм. работа! Паралелно с това ми изскочи и проблем при сърфиране в интернет. Влзизам си аз някъде и където и да цъкна реклами ми отваря или друг сайт, който не съм задавал и това е непрекъснато нищо не може да се прави в нета едва съм влязъл да пиша тук. Помощ!!!

RAM: 6GB

Потърси по тракерите програмата SpyHunter и я пусни. Ще останеш изненадан :)

Относно проблема с RAM мисля, че тук е проблема, но нз какво е това и как да го спра...

hgklkjo.jpg

Изтеглих си SkyHunter И откри проблемите видими са и знам, че е от това, но сега много се дразня, че за да ги премахна иска рег. и пари :@ ?!?!

преди 22 undefined[?:часа , gguest said:

Потърси по тракерите програмата SpyHunter и я пусни. Ще останеш изненадан :)

Намери какво да му препоръчаш:angry: Той е прихванал гадинки, а сега си е качил още една.

преди 11 undefined[?:часа , Гост said:

Изтеглих си SkyHunter И откри проблемите видими са и знам, че е от това, но сега много се дразня, че за да ги премахна иска рег. и пари :@ ?!?!

Махни я тая програма и си изтегли Malwarebytes

С Malwarebytes пробвах и не става не ги открива тези, които ги открива SpyHunter.

преди 5 минути, Гост said:

С Malwarebytes пробвах и не става не ги открива тези, които ги открива SpyHunter.

Това е защото SkyHunter открива несъществуващи заплахи, за да ти вземат парите. Не си написал какво е открил.

Това не значи че нямаш вируси. На скрийна не се виждат проблеми.

преди 8 undefined[?:часа , oavramov said:

Намери какво да му препоръчаш:angry: Той е прихванал гадинки, а сега си е качил още една.

Махни я тая програма и си изтегли Malwarebytes

"Колега", това не е вярно. Изразявам се дипломатично, пък дано си вземеш едно наум.

преди 20 undefined[?:часа , Гост said:

По руските тракери има portable версия, която работи без инсталация, без плащания и без проблем. Ако не можеш да я изтеглиш, напиши ми съобщение.

преди 14 undefined[?:часа , gguest said:

"Колега", това не е вярно. Изразявам се дипломатично, пък дано си вземеш едно наум.

По руските тракери има portable версия, която работи без инсталация, без плащания и без проблем. Ако не можеш да я изтеглиш, напиши ми съобщение.

Ами, ако можеш ми прати линк... не знам какво става, но по-бавен не е бил лаптопът ми откакто го купих на около 8-9 месеца е.... много гадно :D

Регистрирай се във форума, за да мога да ти изпратя линк и парола и ми пиши съобщение, за да знам с какво име си се регистрирал.

Колега,опитай с "Spybot-Search & Destroy" Програмата е свободна и невероятно ефективна,инсталираш-имунизираш-сваляш ъпдейти-сканираш  (в този ред).Има ли нещо в системата,ще го намери,гаранция!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0