Sign in to follow this  
Followers 0
dulce_chica229

Проблем с дисплея

5 posts in this topic

Само от дясната страна ли има черна колона?

Не - от двете страни.
Аз ползвам лаптоп. Това е монитора на компютъра, майка ми нещо е направила с мишката и е смалила всички прозорци. Не знам как точно да обясня проблема, затова прикачвам тези снимки. Пробвах да променя разделителната способност, но нищо не се получава. Екрана е 22 инча, а така заема мн по-малко пространство, остава нещо като празна черна рамка около прозорците, а трябва плътно да обхващат целия екран. Сигурна съм, че е нещо елементарно от сорта на някоя клавишна комбинация, но пробвах почти всичко и не се получава. Ще съм ви много благодарна ако някой ми помогне да оправя това.

IMAG6850.jpg

Edited by dulce_chica229

Аз точно затова попитах дали само от едната страна става така.

Това е недобре настроена разделителна способност на екрана. Трябва да се проверят настройките и на компютъра и на монитора. Менютата за настройка са различни обаче за различните операционни системи и монитори. Ако не можеш да се справиш с настройването, потърси някой твой познат - вещ в тези неща, който да дойде на място и да го промени. Техниката не е повредена.

Картината изглежда 4:3. Трябва да има бутон на монитора от който да се направи 16:9 /или widescreen/

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0