Sign in to follow this  
Followers 0
healer

HP-15-AC116NU

4 posts in this topic

Здравейте, колеги! Дали това моделче е съвместимо с Windows 7, защото не удобрявам 8 и 10. Дали има драйвери за него, и как бихте могли да ми помогнете. Днес го взех на сестра ми, но и тя не харесва 8 и 10 windows. Извинявам се, ако пиша в грешната тема! Благодаря ви предварително. Също така може да си изкажете и мнението относно машинката. Среден клас е и ще се ползва за основното, презентации, филми музика и сърфиране. Поздрви! 

Здравей

Основните драйвери трябва да тръгнат без проблем на windows 7, а за останалите може да използваш driverpack solution. Иначе самия модел ще върши добра работа за ежедневни задачи. Единствено видеокартата ми се струва излишна. А пък ако му се добави SSD, направо "ще хвърчи".

Поздрави
Богдан

On 10.11.2015 г.,, god_15 said:

Здравей

Основните драйвери трябва да тръгнат без проблем на windows 7, а за останалите може да използваш driverpack solution. Иначе самия модел ще върши добра работа за ежедневни задачи. Единствено видеокартата ми се струва излишна. А пък ако му се добави SSD, направо "ще хвърчи".

Поздрави
Богдан

Благодаря ти, колега! Как да сложа SSD? Да, но малко не ми харесва цветовете! Някак си HD 1080p не ги вади много добре. Предишния ми лаптоп беше HP Pavilion G62 B95SQ и бях страшно доволен, докато не ми изгоря чипсета на дъното, тоест чипа на видео картата, и реших да не го правя, защото няма да се получи, а и е много скъп ремонта! Нагрях го няколко пъти и тръгна видео картата и след стапянето на още от спойките нацяло спря да работи. Тоест работи си всичко друго, но няма картина. Инсталирах му windows 7и всичко си върви перфектно! Благодаря ти за съвета колега! Поздрави- Иван. 

Както се казва: "За тези пари, толкова." Ако искаш по-добър дисплей, то ще трябва да инвестираш повече.

SSD може да се сложи на мястото на DVD-то или ако има специално обособен mSATA или M.2 слот. Но при добавянето ще трябва да преместиш операционната система на него.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0