Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Sheva

Мнение за Acer 5739g

7 posts in this topic

Здр,

Най-накрая и аз се реших да си взема лаптопче, което да не е толкова скъпо, но да е сравнително добро, та се спрях на този ейсър.Всъщност искам да го ползвам за офис приловения,филми (HDMI),нет,музика и тук идва най-важното, а именно някоя игра.Под игра разбирам NFS Shift , COD 6 , GTA 4 (Знам,знам всеки втори казва, ако искаш игри вземи си БОКС или настолно чудовище, но аз не искам да ме изяде :D)

Моля ви за мнения(Здравина, качество и тн) , препоръки(др лаптопи, др модели на acer), от къде най-добре да го закупя(чух, че именно лаптоп.бг се представяли добре с гаранциите)

Благодаря предварително, ако има нещо, което съм пропуснал.....питайте :Д

Еми лаптопа е много хубав, няма как да не ти върви Gta 4 и shift(аз съм само с HD4570 512mb и ми вървят гта на медиум, NFS на high.По-хубава конфигурация не знам за тези пари, но и Acer Aspire 7738G е със същите характеристики, обаче е с 17" дисплей,но пък няма Виста.

Иначе и аз си взех от тук лаптопа и нямаше никакви проблеми, коректни са си хората.А гаранцията е Collect and return - идва човек, взима лаптопа от ръцете ти и ти го връща където си казал поправен.

Може ли да се поръча с WIN 7 home, защото тази глиста

Edited by Sheva

моя съвет е да си сземеш 7738G. По голям дисплей по хубава картина. а и в izone bg го има по евтино :) Операционната ти система е най малката грижа :) инсталира се за 20 мин :)

За изискванията, които имаш ще ти свърши чудесна работа. Качеството е добро, дори задминава доста свои конкуренти. Колкото до 17те инча и половин килограм тегло отгоре- не съм почитател. Хората, които пътуват ще се съгласят с мен. За мен лаптопа на първо място трябва да се асоциира с мобилност. Ако няма да го помръднеш от бюрото си никога, по- добре не си вземай лаптоп. За покупката онлайн, аз бих се доверил само на laptop.bg (лично мнение). От където и да си купуваш лаптоп, винаги обръщай внимание на гаранцията- условия, срок, има ли възможност за удължаване и т.н.

По-добре изчакай до края на месеца. Тогава трябва да има 5740 и 7740, които като конфицурация са доста по-добри, а се очаква да са с по-ниски цени.

Взех го, но искам Вин 7, а гледам няма драйвери за тъч бутоните в сайта на ейсър

какво да правя ?

Също, ако реша мога ли да си вурна лицензираната виста, която е на харда

Edited by Sheva

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0