Sign in to follow this  
Followers 0
Guest capitan4eto

Проблеми с ASUS F5Z

7 posts in this topic

Здравейте от скоро сам в този форум и незнам колко от вас четат темите и са компетентни но ще разбера надявам се положително.Приятелката ми си купи ASUS F5Z извинявам се ако с този израз ще обидя нячкой,но тази машина е ПЪЛЕН БОКЛУК според мен.Аз ползвам HP и досега не сам имал и 1 проблем ве4егодина а този на 2рата седмица харда му изгоря сложих му Windows 7 x 64 Ultimate и имам сумати разправии драйвери няма ако има пък неработят както трябва но ГЛАВНИЯ е с ВИДЕО КАРТАТА и по точно ДАВА ВСИ4КИ ИГРИ В УМАЛЕН ПРОЗОРЕЦ изтеглил сам ги от официалния саит на ATI RADEON HD 3200Series но резултата е същият .Давам му там за Съвестимостта ама ..... Нищо Който може да помага !!!!

Аз не се обиждам, ама това е много здрава машина според мен, милата отнесе 4-ри поливанки една с вода,една с бира и две с вино и оцеля(след последното поливане я бях разглобил на съставни елементи за да я подсуша и никъкъв яд, имам я от година и половина и "много слуша". Има си драйвери за "Хп" за Виста а и седмицата върви много добре. Аз лично не съжалявам за избора си. Ако мога да помогна с нещо [email protected] .

Zdraveyte i az imam asus F5Z, kupil sam si go minaliq septemvri i ot 2 meseca nasam ventilatora mi raboti sqka6 kat za posledni, ta imam vpredvid 4e vdigat mn viskoa temperatura i s vseki den sam s o4akvaneto da mi izgori ne6to.Sajalqvam 4e ne si vzeh HP, no kvoto e pisano!!

Zdraveyte i az imam asus F5Z, kupil sam si go minaliq septemvri i ot 2 meseca nasam ventilatora mi raboti sqka6 kat za posledni, ta imam vpredvid 4e vdigat mn viskoa temperatura i s vseki den sam s o4akvaneto da mi izgori ne6to.Sajalqvam 4e ne si vzeh HP, no kvoto e pisano!!

az su6to imam tozi komp. i raboti mnogo dobre imax su6tiq problem s perkata otvorix go po4istix mnogo prax ot neq i q smazax sega dori se ysly6vam dali rabotitaka 4e otvori si pc-to i go po4isti lesno e

Имах същия лаптоп F5Z - още с купуването започнаха проблемите - докато беше в гаранция, два пъти сменяха дъно, хард диск и какво ли не още. След 8(осем) гаранционни посещения на сервиза, хората ми го смениха и сега съм с Asus P50IJ...

az imah takuv 3 godini i situaciqta s ventilatora mi e poznat. Pri men pregrq procesora, kato v kraina smetka bukvalno se izpe4e. Problemut obache ne e to4no v modela, a e personalno v moq, zashtoto se okaza, 4e ne e proizvejdan za evropa, a za aziq i nqkoi 4asti sa mu neobqsnimo neka4estveni kato za edin asus. Nadqvam se vashiqt sluchai da ne e sushtiq, no pomislete za postavka. Az dulgo mislih, no qvno zakusnqh.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0