Sign in to follow this  
Followers 0
DIFF

Внезапна поява на грешка при рестартиране на windows

6 posts in this topic

Здравейте колеги. Притежавам Compaq Presario CQ60 и след като се инсталираха ъпдейтите, се рестартира с-мата и ми се появи следното на екрана:

http://www.prikachi.com/images.php?images/617/8148617U.jpg

Някой има ли някаква идея какво мога да направя? Благодаря ви предварително. :)

От снимката се вижда, че се появява конфликт при опит за достъп до памет, недостъпна за ядрото на операционната система или системен драйвер.

редакция:Rollback (премахване) на новоинсталираните драйвери или връщане на image (архив) е решението.

Edited by gguest

И следващия път не слагай драйвери през windows update.

Мен ако питаш,спри изобщо скапаните "жизнено необходими,супер-критични и особено важни" бълвочи,които бълват всекидневно!Гарантирам ти,че машината ти ще е по-пъргава!

И следващия път не слагай драйвери през windows update.

Мен ако питаш,спри изобщо скапаните "жизнено необходими,супер-критични и особено важни" бълвочи,които бълват всекидневно!Гарантирам ти,че машината ти ще е по-пъргава!

Извън темата е, но - НЕ споделям. Да, god_15 е прав - драйверите на майкрософт често създават проблеми, но затова професионалистите използват тестови машини за критични приложения. На мен ми се е налагало да правя по една седмица тестове, преди да приложа обновявания и накрая пак не се знае дали програмите на майкрософт ще сработят с програмите на Оракъл например на 100%. Но обновяванията се правят, за да поправят грешки.

Обикновено обновяванията имат и повече проверки, затова операционната система става по- голяма. На частни потребители, където сривът на системата не е критичен, един архив или recovery диск решава проблема.

Винаги съм ползвал Windows Update - и на лицензирани и на активирани по втория начин машини, като никога не съм имал подобен проблем. Помня за един проблем, който беше с някакъв ъпдейт - омаза шрифтовете, като ми трябваше час и нещо да зацепя от какво се е получило. Microsoft, почти веднага изкараха инфо как да се оправи проблема и за 10мин. бях готов.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0