Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Наделина

Счупен дисплей на лаптоп

7 posts in this topic

Здравейте. Счупи ми се дисплея на лаптопа, в момента има пукнатина в горния ляв ъгъл, още работи, но вероятно скоро напълно ще откаже. Бихте ли могли да ми помогнете от къде да си купя нов? Ето това е лаптопа ми : http://www.saveonlaptops.co.uk/NP300V5A-A0FUK-Samsung-300V5A_1192058.html :) Благодаря предварително.

Мога да помогна. Потърсете ме на О8989ОО72О - Илиан.

Ако не е фрапираща пукнатината(не те дразни и машината е фунционална,не се е разтекъл кристалът)не бързай да го сменяш,може да изкара така с години.

Разтекъл се е едни 2 на 4 пръста по ширината и дължината. Не ми пречи въобще да работя, защото е в ъгъла, ама ме притеснява.

Как бихте могъл да помогнете, Илиян? Аз съм от провинцията и среща с вас би била невъзможна. :(

Обаждаш се по телефона, изпращаш лаптопът за ремонт и след това си го получаваш по същият начин...

Много колеги практикуват този начин на работа с клиенти от други населени места. На Илиян доверие може да се има!

Благодаря, Argus!

Евентуално има и друг вариант - имам колеги в много градове, които биха могли да извършат монтажа. Но тези подробности са за телефона.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0