Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest MaRTiN

ПРОД�АВАМ Д�ВУЯД�РЕН HP PAVILION DV6000 (DV6255us)

7 posts in this topic

Продавам нов лаптоп внос от USA. Модела е DV 6255 us, но параметрите отговарят на познатия ни тук DV 6000. Без забележка. Модела има сензорни мултимедиини бутони, дистанционно, LightSrube записвачка (рисуваща), 1.3 MPx Уеб Камера и има следните параметри:

Microprocessor: AMD Turion 64 X2 Dual-Core TL-56 (1.8 GHz)

Display: 15.4"(1280x800)WXGA High-Defination bright View Widescreen Memory: 2048MB DDR2 at 667MHz

Hard Drive: 160GB(5400 RPM) SERIAL-ATA Dsk.

Multimedia Drive: LightScribe Super Multi 8X DVD-/+RW W/ Dual Layer Support Video Graphics:Nvidia Geforce Go6150(UMA) with up to 288MB total Available Graphics memory

WebCamera: 1.3 MPx

Connectivity: Integrated Multinational 56K V.90 modem and 10/100 Ethernet LAN Wireless

Connectivity:Integrated IntelИ’Â®Pro Wireless (802.11 b/g) & Bluetooth Feature: Touchpad with Vertical Scroll up/Down Pad

External Ports::5 IN 1 Media Slot Reads(Multimedia Cards,XD Picture card,Sony Memory Stick,Stick Pro Duo,SD Secure digital)

3 Universal Serial Bus (USB) 2.0 2 Headphone out, 1 microphone-in 1 TV-Out (S-video) 1 IEEE1394 (Firewire) 1 RJ-11 (modem) 1 RJ-45 (network) 1 Notebook Expansion Port3

Operating System: Windows 7.

БАТЕРИЯ: над 2.30 ч.

гр. Димитровград тел.: 0889/844375 SKYPE: switcher1980

Привет,

да попитам някои неща:

1. Windows 7 - легален ли е, със стикер отдолу на лаптопа?

2. Ползван ли е? Защото DV6000 серията е на поне 2 години,и няма нови такива, поне от това, което съм гледал из нета.

3. Нов е лаптопа или е Нововнесен в БГ?

Ако може прати ми на ЛС серийния и каталожен номер на лаптопа, за да си го проверя дали е в гаранция или не.

Благодаря предварително,

Весели празници.

Здравей,Lattante !!!

Значи да уточня някои неща за които си прав:

1. Незнам дали Windows7 е легален и много се съмнявам да е такъв. Един приятел ми го инсталира, иначе беше с оригинална Vista (която НЕ ми запази в Recovery Partition за жалост).Иначе в кашона си има оригинален диск за някакъв UpDate на Vista. Но ако желаеш мога да му сложа лицензиран Windows XP (SP3).

2. и 3. Значи лаптопа е ползван, просто е нов внос (неправилно съм се изразил). Иначе състоянието му е перфектно и батериятя му държи като на чисто нов.

За ЛС-а няма как да стане понеже не съм регистриран тук (явно не си забелязал), но няма пролем да ти го дам по SKYPE или E-MAIL (тук ще трябва да ми дадеш твоя за да ти го изпратя).

Мерси за пожеланието. Весело да си изкараш празниците и ти.