Sign in to follow this  
Followers 0
acop

мнение за ASUS N551JM-CN232D

3 posts in this topic

Здравейте, искам да си купя лаптоп подходящ за графична обработка. Спрял съм се на ASUS N551JM-CN232D. Някой, който притежава такъв, може ли да изкаже мнение относно работата му. И втората молба е някой компетентен потребител да ми обясни защо избраният от мен модел ASUS N551JM-CN232D и неговият "братовчед" ASUS G551JM-CN013D 16GB с еднакви параметри но без SSD имат почти еднаква цена. Да няма нещо което да ми убягва. Благодаря предварително

Не виждам къде цената е сходна - N551 е 2200 лева, а G551 е 1900 лева в магазина на Лаптоп.бг. Едно 128GB SSD е към 150 лева. ROG серията се води геймърска, но аз ЛИЧНО не бих заложил на Асус като лаптоп за 2К лева..

Напротив Asus N и ROG G серията са най-добрата марка в този ценови клас. Единствено Asus и MSI Dominator са в топ 100 за най-продавани лаптопи в Amazon top 100 best sellers и за най-качествени top rated. MSI не се предлага в Бг, така че остава само Asus. Аз следя и фирмите, които правят лаптопи за трайдъри и брокери за Wall Street и те предлагат лаптопи единствено на базата на Asus. Единствено с ROG G 551 серията имаше някакъв проблем с драйвъра на Wifi, не можеше да вдигне повече от 5 или 10 Gb/s, но мисля че намериха някакво решение, виж темите по-надолу за Asus в същия форум. Аз имам лаптоп Asus по-нисък клас К52 и вече 5 г. не е мръднал.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0