Sign in to follow this  
Followers 0
Guest chamelioncho

ibm t60p ati firegl v-5200

9 posts in this topic

Здравейте,наскоро се наложи да преинсталирам компютъра но не намерих драйвър за видеокартата за windows 7.Картата ми е Ati firegl v-5200 лаптопа ibm t60p 14".Пробвах със драйвъра за vista но не се получи.Дали трябва в биоса нещо да се пипне или някой ако има за уиндоус 7 нека го сподели.Благодаря за което! :help:

и този от сайта на lenovo http://support.lenovo.com/us/en/downloads/ds004138

гледам в дивайс менанжера не ми открива картата само вградената"Standard VGA Graphics Adapter"

,проблема се получи след преинсталация на нови драйвъри от този сайт с тази програма http://www.drivermax.com/driver/update/Display-Adapters/ATI-Technologies-Inc./ATI-MOBILITY-FireGL-V5200 ,компютъра зареди логото само на уиндоуса и после черен екран,следва преинсталация на уиндоуса.

Edited by chamelioncho

Ами положението е следното.

AMD’s DirectX 9 ATI FireGL graphics accelerators are not officially supported under Windows 7. If the user chooses to, they can install the ATI Catalyst Windows Vista graphics driver under Windows 7. Please be aware that none of the new Windows 7 graphics driver (WDDM 1.1) features are supported (as the Windows Vista level graphics driver is limited to WDDM 1.0 level support). Using the ATI Catalyst Windows Vista driver under Windows 7 is not officially supported by AMD, and as such AMD will not provide any form of customer support for users running in this configuration

Пробвай да инсталираш това и пусни диспечера на устройствата да търси нов хардуер.

Edited by gguest

ще пробвам с чиста преинсталация с формат че и с това не стана....

Edited by chamelioncho

Здравей, намерих драйвер дето съм записвал преди време за тези модели, ако искаш пиши на скайпа да ти го пратя, тук няма начин как да го кача.

Може да го споделиш от Dropbox, DOX.BG или подобен cloud.

Здравейте,оправих проблема,идваше от това че преинсталирах уиндоуса без да форматирам диска .След формат и нова инсталация инсталирах драйвъра за виста и ъпдейтнах уиндоуса .Системата си го обнови сама а сега имам друг въпрос мога ли да си сваля ъпдейтнатия драйвър от системата да си го запиша някъде?

Благодаря за съдействието на всички колеги :)

Edited by chamelioncho

Слагаш Акронис и правиш цял имидж на системата(вариант за предпочитане-след "скъсване" просто въстановяваш) или избираш опцията да запишеш са DATE(съответно правиш имидж само на видео-драйверите).

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0