Sign in to follow this  
Followers 0
eli9617@abv.bg

Обърната камера на лаптопа

6 posts in this topic

Здравейте :)

От месец насам се боря с проблема на обърнатата камера на лаптопа ми ASUS K50IJ.Моля помогнете ми защото изчетох що форуми и накрая нищо..

Искам да предупредя че разбирам от компютри ни не съм и спец.Моля този който реши да ми помогне да ми напише функциите една по една.Разбрах че проблема е от драйвътите,теглих теглих нови но когато избирам опциите да ги сменя ми излиза че няма нужда от това и спира до тук.Накрая деинсталирах грешния драйвър който беше на компютъра и от тук нататък нищо не мога да направя..Работя със Windows 7 32bt

Инсталираш това и - готово. Не се занимавай с драйверите, има 4 варианта и не се знае кой и дали изобщо някой ще проработи. Проблемът е известен при този модел.

Драйвърът се търси по модел на камерата от сайта на Асус. Теглиш драйвър Suyin Camera Driver. И го инсталираш.

Благодаря ти gguest :) Изтеглих тази програма и от нея си регулирах камерата но само в самата програма. На мен главно ми трябваше за скайп или за тези онлайн сайтове. Как да я наглася за да работи нормално и там :)

Това може да стане с pro версията.

Изтегли я от тук, като преди това от Сontrol Panel - Uninstal изтриеш текущата версия. Има файл с инструкция как се инсталира, а след инсталацията в самата програма се указва с кои приложения да работи. Също така, след това може в самите приложения да провериш настройките, например с Скайп - инструменти - настройки - видео.

Ели,
Просто си инсталирай правилния драйвър за камерата на ASUS-а ...

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0