Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Mirou

Problem Acer Aspire 5739g

7 posts in this topic

Kogato po4na da igraq na World of Warcraft ili koqto i da e igra sled izvestno vreme izvedna Laptopa Freezva i spira da raboti totalnoo, nito mi6ka nito klaviatura. Opravq se samo s Zadurjane na golemiq buton za startirane. Sled restarta gledam logovete v windowsa i nqma zase4en problem, Puskah Memori check, scan diskove i ni6to ne otkriha.

na Windows 7 sum. Problema go pravi na razli4en interval ot vreme slu4valo se e da zabiva prez 15 min i prez 5 4asa. Ostavqm sam go prosto taka s otvoren world of war craft bez da se logna za da nqma natovarvane na laptopa i pak zabiva.

Preinstalaciq na windowsa napravih bez efect, " ne sum formatiral C:"

Nqkakvi ideii?

Да не прегрява, горещ ли е лаптопа?

Пробвайте да го повдигнете на стойка. Там където са вентилаторите да има въздушно пространство. :)

Spored men ne preglqva, e normalno topul, izob6to nee gore6t. Mislq 4e nee ot tova tuikato i staq e gladna, i se slu4va da zabiva minuta sled puskaneto

здравейте, аз имам аналогичен проблем. забива дори и без да се пускат игри - случвало се е дори и когато съм си в пощата :(

занесох го на сервиз но от там ми го върнаха с мнението че работи нормално. нищо такова, пак същата работа.

бяха оставили тестовите програми и тъй като бях се разровил в нета за разни проблеми с този модел първото което направих е да проверя стабилноста на видеото, заби след 15сек тест като тмпературата която дастигна беше 60С, вече почти съм убеден че проблема е там. да не говорим че още с пускането на NVIDIA контрол панела има артефакти което е направо абсурдно за добре работеща карта.

Аз имам същият проблем,лаптопа просто забива и после потъмнява екрана и до там,а е не е горещ и се случва без да е пуснато нищо.Аз го пробвах и при уиндос 7 и уиндоус XP!!!Утре ще има звъня в лаптоп бг и ще питам какво става!

Тествайте лаптопите с 3dMark. Ако се рестартират или забиват се обърнете към гаранционните сервизи посочени в гаранционната карта.

1 person likes this

Хора всички ли сте си купили Acer aspire 5738G от laptop.bg? Защото моят си го ползвам без проблем нито ми се гаси нито забива.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0