Sign in to follow this  
Followers 0
pavlov03

Лаптоп Asus X551MAV-SX300D

3 posts in this topic

Днес си закупих нов лаптоп Asus X551MAV-SX300D.Това е третия закупен от мен от тази марка.Занимавам се от дълго време с подръжка на компютърни системи ,но като този проблем не съм имал.

Проблема е следният-след инсталиране на ОС/WINDOWS 7 /,същата не може да се активира-активатора изисква рестарт и след това виждате,че уиндовса не е активиран.

Направих няколко опита/дори с активирана ОС/,НО РЕЗУЛТАТА Е СЪЩИЯТ.

АКО НЯКОЙ ИМА ИДЕЯ МОЛЯ ДА КАЖЕ.

БЛАГОДАРЯ

Пробвай с WAT Remoover.

П.П.

Понамалих малко шрифта и болтването, та да се чете текста.

Преди години имах идентичен случай с HP :) O.S която исках да инсталирам,бе Vista.След 3 дена борба се предадох и пляснах XP.Същата работа-10 инстала,1-вия беше проверен,с него работех,активиран и проверен.Инстал,всичко точно и при наслояване на драйверите и рестарт,пак почва да отброява!Смених всички съществуващи в момента релийзи и активатори,същата работа!Руски сайт ме светна,че умишлено или случайно,таблиците в BIOS не позволяват инжектирането и при рестарт се презаписват и въстановяват фабрични настройки.Сигурен съм,че с 8.1 няма да имаш този проблем с активацията и всичко ще мине точно,опитай.Мисля,че с 7 няма да успееш,особено с Intel проц.Мръсниците май имат картелно споразумение и се чудят как да си продават осмицата :( Успех и сподели какво е станало.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0