Sign in to follow this  
Followers 0
Guest hunte

Acer Aspire V15 Nitro vs ASUS ROG G551JM-CN013D

3 posts in this topic

здравейте на всички

първо искам да се извиня ако евентуално темата не е във правилния раздел или нещо подобно

искам да закупя лаптоп и се колебая между тези модели. принципно бих желал подветката да е бяла, като на лаптопа с който съм в момента, че има опасение че червеното би дразнило, но това е бял кахър. липсата на записващо у-во при асер-а може да се коригира с външно такова.

един приятел който се води по вещ от мен в тези технологии ми каза че този асус имал проблеми с охлаждането

не намирам подобни коментари в интернет, макар че и коментарите които четох не бяха много 'професионални'

има ли някой наблюдение върху конкретния модел на ROG

всяка помощ ще е от полза

благодаря ви предварително

http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VN7_591G-acer_aspire_v15_nitro_black_edition_NX_MQLEX_001

http://laptop.bg/laptops-asus-ROG_G551-asus_rog_g551jmcn013d

Бих заложил на acer-a и дори ако можеш да отделиш още малко пари го вземи в варианта с SSD.

ssd-то е най лесния вариянт и ще го включа въпроса

но цял ден слушам заложи на асус или заложи на асер....

въпроса е защо :)

като параметри нямат особено голяма разлика като изключим записващото устройство, малко повече рам и по бързия хард.

laptop.bg са направили доста хубаво ревю за ацера, ако имаше подобно за асуса нямаше да си блъскам главата... интересува ме основно как се представя охлаждането на модела, не мога да разбера корпуса отгоре метал ли е и какви температури държи палм рест-а

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0