Sign in to follow this  
Followers 0
cohcheto

G551JM и N551JM

1 post in this topic

Здравейте,

От доста време насам си търся добър лаптоп, ще го ползвам главно за игри понеже си имам работна машина. Като цяло търся нещо с nvidia 860m, защото силно се съмнявам скоро да изкарат 15" модели с 9хх серията.

За момента съм се спрял на G551JM серията, защото има приличен дисплей за разлика от Lenovo Y50 и малко по-добри характеристики от Acer Nitro V15.

От сайта на Asus разбрах, че ще има и серия N551JM, която е същата като G, само че без ROG брандинга, което за мен най-вероятно ще се окаже плюс.

Та имам следните въпроси:

1. Планирате ли подробно ревю на G551JM и има ли ориентировъчна дата, кога ще го публикувате?

2. Очаква ли се скоро да предлагате N551JM модели и има ли съществени разлики между двете серии освен дизайна?

3. Очакват ли се нови модели (не само от Asus) в същия ценови диапазон като G551JM с подобни или по-добри параметри до края на годината?

4. Има ли G551JM някакви съществени недостатъци спрямо преките си конкуренти Y50 и V15 (по оскъдната информация в нета разбирам, че охлаждането не е особено добро, но не съм сигурен какво точно е положението).

Мерси предварително за всякаква информация по тези въпроси.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0