Sign in to follow this  
Followers 0
emo.enev.ee@gmail.com

Мнения за Acer E5-572G или Asus K550LNV-DM387D

3 posts in this topic

Здравейте след много гледане накрая се спрях на лаптоп който отговаря нуждите и финансите ми!Ето го и него:

http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_E5_572G-acer_aspire_e5572g_NX_MQ0EX_011

Виждам че лаптопа е нов модел и информацията за него е оскъдна.Моля ви ако някои има впечатления от него да ги изрази.Смятам да сложа на мястото на записвачката SSD.Машината ще се ползва за мултимедия,браузване,игри,програми като Photoshop и Corel Draw!Всякаква информация ще бъде полезна.

Има и друг модел на Асус за който се колебая:

http://laptop.bg/laptops-asus-K550-asus_k550lnv_dm387d

но при него смяната на записвачката със SSD е по-трудна,разглобява се всичко и има вероятност да ми отпадне гаранцията.Мога да извадя хард диска и на негово място да сложа по-голямо SSD,но цената ще стане по висока,а винаги трябва да съм външен хард.

Благодаря на отзовалите се.

Като гледам са почти идентични,обаче Acer-a има голямо предимство откъм процесор. Четириядрения Intel Core i7-4712MQ e доста по-добре от ниско-волтовия двуядрен Core i7-4510U.Нямам преки наблюдения за моделите,но според мен Acer-a e по-добрия вариант.

Здравейте

Другата седмица ще поръчам двата модела за тест и ако всичко е наред, най-вероятно ще ги предложим с SSD в магазина. Но според мен най-удачен избор за модел в този ценови клас в момента е ASUS N56, ако не държите на Core i7 процесор. Core i5-4200H се намира между Core i7-4510U и Core i7-4712MQ като производителност. Може да прегледате и нашата класация за мобилни процесори. Друг подходящ модел е N551, който е с IPS матрица, Core i7 и по-мощно видео, но не знам как ще се впише в бюджета Ви.

Поздрави

Богдан

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0