Sign in to follow this  
Followers 0
Guest nasko_bg

проблем със скролера на тъчпада

10 posts in this topic

Моя лаптоп го закупих със Windows Vista работеше добре около 2 месеца и след това започна да дава много бъгове както обикновенно за Vista.Преинсталирах го и му сложих Windows 7,и след преинсталацията не ми работи скролера на тъчпада.Ще бъда много благодарен ако някой ми помогне да отстраним проблема.

За скролера както и за мултитъча на тъчпада се изискват драйвъри... Кажи си точния модел.

Здравейте ! Дайте драйвъри и за моя Acer Aspire 5738G с Windows 7 съм, Благодаря предварително ! Трябва ми за скролера и за мултитъча ли не знам, не съм слагал никакви драйвъри, мерси и Лека Вечер !

Здравейте ! Дайте драйвъри и за моя Acer Aspire 5738G с Windows 7 съм, Благодаря предварително ! Трябва ми за скролера и за мултитъча ли не знам, не съм слагал никакви драйвъри, мерси и Лека Вечер !

http://us.acer.com/acer/service.do?LanguageISOCtxParam=en&miu10einu24.current.attN2B2F2EEF=3750&sp=page15e&ctx2.c2att1=25&miu10ekcond13.attN2B2F2EEF=3750&CountryISOCtxParam=US&ctx1g.c2att92=447&ctx1.att21k=1&CRC=2141378519

Мерси много пич !!! Гледам има два драйва кой от двата да сложа, или трябва и двата и по-принцип диска оригиналния с който идва лаптопа.... не съм го слагал, какво съдържа той или да си дръпна от сайта им драйвърите и дали тези са последната версия, дайте съвет моля.

Добре за аудиото трябва ли да слагам, след като си имам звук, също така за Wireless LAN Driver имам нет, да слагам и как разбера кой е точно моя, къде трябва да погледна, не съм инсталирал Еверест..... има ли нужда от този драйвър ? За камерата има два, не съм слагал още никакви драйвъри :(

П.С. Този какъв е Chipset Driver Питам малко като индианец, но това ми е първи лаптоп.. и предполагам ме разбирате :) Успех и Весели Празници !

"П.С. Този какъв е Chipset Driver Питам малко като индианец, но това ми е първи лаптоп.. и предполагам ме разбирате"

http://www.enicomp.com/forum/viewtopic.php?t=97 Ето! Прочети тук каво представлява чипсета.

ми модела е Acer Aspire 5735Z ако можете да ми помогнете ще съм благодарен

и на мен не ми работи скролера на хп 550 с уин 7 х86 какъв драйвер ми е нужен и къде мога да го намеря?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0