Sign in to follow this  
Followers 0
tsesi

проблем с acer aspire 5102 wlmi

4 posts in this topic

лаптопа ми е на 1г 25дни зарежда ос но не работи клавиатурата,мишката,usb.не мога да вляза в биоса, като сложа вастановяващ диск в сдито трагва върти но си тръгва директно да зарежда вистата имам комп но немога да комуникирам с него .от сервизите ми казват че е изгорял чипсета на дъното защото му е дошло времето

като твърдят че не могат да ми намерят такова и срещу заплащане

лаптопа не е удрян не е отварян просто изведнъж отказа .моля някой ако е имал същият проблем да ми отговори и как го е решил:)

Здравейте,

Щом ви казват от сервиза, че проблема е хардуерен, то не виждам как софтуерно ще го решите.

Благодаря на човека който ми отговори и на тези които не си дадоха този труд. проблема го реших сам като си го поправих компютърчето собственоръчно

От оторизиран сервиз на acer ми отговориха следното: Moje da se dostawi remontirano ot Acer MB za va6ata ma6ina na cena 125 evro bez vkl. DDS.No va6eto staro/powredeno dano trqbwa da se warne kam Acer.Nowo MB ne moje da se dostawi.

Srok na dostawka 2 sedmici ako go imat na sklad w Evropa.Ako ne 1-2 meseca.Garanciq 3 meseca ako smqnata se naprawi pri nas(za 30lv bez dds), ina4e garanciq ne se dawa.

Без думи работил съм в сервизи 10 години за различна битова техника и такова нещо не съм срещал ?

След разглобяване на лаптопа /не бях разглобявал до сега/ и много възклицания от родът на ебати тъпото изпълнение като архитектура и бахти китайско корейският буклук.забелязах че: не са го отваряли и че /леле колко неграмотност има в тази държава/ тези не са в час.

С две думи които има такъв проблем като моя да заповяда ще му струва само 120$

САМО ЗА ТРИ ДНИ ???

mailto:[email protected]

Saglasen sym s teb! Kolko glupost ima v taq darjava!! Samo 4e ne sym mnogo saglasen s tova 4e acer sa bokluci-vsi4ki laptopi davat defecti-q pro4eti malko vav forumite na dell i toshiba za kvo stava vapros . Ina4e nz kvo da ti kaja-ne stiga 4e acer dava samo godina garanciq, no i tiq ot servizite gledat samo da te metnat, ako moje da pripe4elqt nqkoj lev ot teb.

bravo 4e si se spravil i sam. ot dosta vreme se ubejdavam 4e v pove4eto slu4ai razni hora davat mnenie za problemite bez vaob6te da znaqt za kvo stava vapros-i pak vsi4ko si zavisi ot teb da potarsi6 i da se porovi6 iz zapadnite forumi da si re6i6 problema.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0