Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
Guest Пенев

сервиз Вюпойнт

16 мнения в тази тема

Сервиза (Вюпойнт), който обслужва Леново за огромно съжаление е меко казано ужасен. Понеже един от клавишите на клавиатурата (най "използвания" класиш F4) ми падна се наложи да търся съдействие при тях и какво се оказа, гаранцията не важала за клавиатурата, никъде в гаранционните условия не го пише това и не попада в която и да било точка от тях. Видимо нито клавиша нито пласините са счупени. След 10 мин престой в сервиза ми казаха, че са опитали да го сложат но клавиатурата е за смяна, били пробвали 10 клавиатури!!! (за 10 мин???) и трябва да се смени клавиатурата, която струвала 140 лв. По лошото е че след като се прибрах в нас установих, че щипките под падналия клавиш са доста по къси от това както го занесох. Искам да подчертая че и самата пластина сега седи твърдо без да се мърда както преди. За пореден път се разочаровах от сервизите в България, само на хартия има сервизно обслужване, а когато ти се наложи да го ползваш се чудят как да вземат пари за това, което трябва да се върши безплатно. Понеже не мога да намеря мейл за контакт с Леново ще съм много благодарен ако някой знае такъв и го сподели.

Здравейте

Консултирах се с колегите и ми казаха, че е най-добре да се пише във facebook страницата на Lenovo Bulgaria. Ако не получите адекватен отговор от там, пишете отново тук и ще помислим за алтернативи.

Поздрави

Богдан

Пресичаш булеварда и си пред HDWRBG сервиз :)

Поне са "наши" хора .

Жалко е да се четат подобни постове (жалко за самите нас) ......

Сигурен съм че ако се обърнеш към някой от колегите които извършват сервизна дейност даже и пари няма да ти вземат .

Имам г780 в гаранция и имах въпрос за процесора. От фейсбук страницата на леново ме насочиха към телефона на вюпоинт, от там ме накараха да им пиша имейл...от 5.01 до 12.02 все още нямам отговор.

Да, и един мармот завива шоколад.. Тия глупости ходи да ги разправяш в бгмама...Сервизът ще спечели повече, когато ти ремонтира лаптопа ГАРАНЦИОННО, защото НИКОЙ клиент няма да даде 700-800 лева за дъно! Набийте си го това в манерката и се огледайте около вас кой ви е полял лаптопа.. :)

Че от кога ВюПойнт са гаранционен сервиз на Lenovo.?

До колкото знам гаранционните сервизи ги пише на http://support.lenovo.com/bg/bg/contactus/findaprovider/service-provider-list?countrycode=bg

Отделно е, че има и Call Center за България и може да се провери всяка една машина по сериен номер гаранционна ли е или не!!! :pioneer:

Еми пише си ги, четете малко.

Bulgaria
Bulgaria
ViewPoint Ltd
35A Arsenalsky Blvd, 1421 Sofia, Sofia, Bulgaria

Working Hours
n/a
359-29-632914

E-Mail Address: n/a

Fax: n/a

Аргус набий си ти в манетката 1во,че съм компютърен техник и да те светна, щото си ПРО! Когато е гаранционен марката поема частите, а когато е извън ти си ги поемаш! Кое им е оферта сега да те ебнат нали да им плащаш, ама следващия път всезнайко прочети и после лай, че си смешен

А и забравих да спомена пред 3ма свидетеля казват как клиента бил си признал че е заливан а аз бях и двата пъти там и клиента нито го е казвал нито е потвърждавал, че е мокрен точно обратното!

Здравейте, днес си взех компютъра след сервиз във вюпойнт тъй като трябваше да му сменят дъното. Сега непрекъснато ми излиза съобщение, че трябва да си подновя уиндоуса, защото ми изтича. Въпросът ми е как мога да проверя дали ми е сменян / когато пуснах компютъра времето и часа бяха сменени/. Другият ми въпрос - имах развален пиксел, сега вече нямам...въпросът: мога ли да разбера дали дисплея ми е сменян и въобще как мога да разбера с какъв дисплей съм?

Благодаря

Занесох си таблета и гаранционно ми го отремонтираха добре. При оставянето на таблета ми беше намекнато деликатно, че е по-добре да го оставя с калъфа му. Купих си го наскоро за 19евро. Като си взех таблета след ремонта, калъфът ми приличаше на г..з! 

Някой техник си го е разнасял и ползвал за личен таблет ли??? Яд ме е!

ИСКАМ САМО ДА ВИ КАЖА,ЧЕ ВСИЧКИ,КОИТО ПИШЕТЕ ТУК АМА ВЪОБЩЕ НЕ РАЗБИРАТЕ ОТ ТЕХНИКА И ОТ СЕРВИЗИ И СТЕ ОТ ТИЯ МРЪНКАЩИ СЪЗДАНИЯ,КОИТО,КОГАТО СИ СЧУПЯТ НЕЩО ВСЕ НЯКОЙ МУ Е ВИНОВЕН.ЕДИНИЯ СИ СЧУПИЛ БУТОНА,ДРУГИЯ МУ ГО ЗАЛЯЛИ В СЕРВИЗА,ТРЕТИЯ МУ ПОЛЗВАЛИ КАЛЪФА.СЕРВИЗА НЯМА НИКАКВА СМЕТКА ОТ ТОВА ДА ОТКАЗВА ГАРАНЦИЯ.НА ТЕБ ГЛУПАКО НЯМА КОЙ ДА ТИ ПОЛЗВА СМОТАНИЯ КАЛЪФ.ЩОМ СИ ТОЛКОВА ТЪП ДА ДАДЕШ 19 ЕВРО ЗА КАЛЪФ,КОЙТО ОТ КИТАЙ СТРУВА 2ЕВРО,ЗНАЧИ СИ ДОСТАТЪЧНО ТЪП ДА КАЖЕШ НЯКОЙ В СЕРВИЗА ТИ ГО Е НОСИЛ.СПИРАМ ДО ТУК ЗАЩОТО МОГА ОЩЕ МНОГО ДА ПИША ЗА ТОВА КОЛКО ПРОСТОВАТИ ХОРА СТЕ

П.П.

Моля да се зпазва добрия тон!

Поздрави
god_15

Здравейте и от мен. Имам един въпрос ! Закупих си геймърски Лаптоп Lenovo Legion y 520-15 ikbn на кутията пише че е с хард диск HDD а на Лаптопа пише че е с SSD. И се оказва че е със HDD-1 TB. Ха сега де защо е това разминаване? Някой ще ми каже ли?

28471215_1410904982354968_4877386589577150464_n.jpg

28512142_1410140169098116_1972217188_n.jpg

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0