Sign in to follow this  
Followers 0
Guest tsvetomira

problem

32 posts in this topic

Лаптопа ми е Асус k50ABseries и го взех без windows а имаше linux което направи малко сложно инсталацията на windows 7 и може би от там да е целия проблем с C-to i D-to..?

Аз честно казано бих ползвал нещо от сорта на UBCD или нещо друго което се бутва, защото на windows никога не е било добра идея да нареждаш partions.

здравейте аз имам прогрем с истарирането на филове когато се опитам да исталирам нещо все ми излиза че не може да се намери WinRaR.exe опитвах се да го инстарирам но неможах какво трябва да направя :?

Да си вземеш едно ето такова:

6550_lmrb29afen.jpg

здравейте аз имам прогрем с истарирането на филове когато се опитам да исталирам нещо все ми излиза че не може да се намери WinRaR.exe опитвах се да го инстарирам но неможах какво трябва да направя :?

Какви файлове.Ако са програми не се нуждаят от winrar за разархивиране.Все пак можеш да изтеглиш winrar от тук:http://big-boss-tracker.net/index.php?page=torrent-details&id=681dbcc42631b32229af5f490f1cc54892e4dc7d

;

Оф няма ли някой с истински проблем , на почти

всички ви проблемите до тук са породени от мързел и лошо боравене с търсачката..

До човека в началото на темата.. Да сложиш флекс тайп на Уиндоус е като

да сложиш двигател от москвич в bmw.

Уиндоус си има перфектна кирилица и това само ще го съсипе...

По - на долу...

Уиндоус 7 е страхотен и е светлинни години над xp,

Fotoshop и другите адоб продукти бачкат повече от чудесно

Още по - долу

Инсталацията от флашка се извършва като се ползват специални тулуве

които я форматират в определена файлова система, по определен начин и я правят

бутваща...

Последния с уин рара,

Ако не можеш да я качиш поради липса на права помоли админа

или и посочи път различен от c:\ program files

обикновено е много лесно

ако просто не знаеш как, кликваш два пъти на екзето и следваш менюто

Здравейте на всички!

Аз имам проблем с моят лаптоп и незнам как да се справя със него.

Лаптопът ми е : ACER Aspire one D257 и е на 3 седмици.

Купих го без ОС и веднаго му сложих един Windows 7 Home Premium след което му инсталирах необходимите драйвъри и всичко вървече добре 2 седмици.

Преди 2 дни реших да го включа и установих че постоянно се реставтира на етапа когато изкарва windows corporation.

Подкаръх го под save mode и след няколко часа мъки реших да го преинсталирам. След преинсталация нещата са същите само че установих че когато е вклюен захранващият кабел всичко работи перфектно а когато го изключа лаптопа се рестартира постоянно и неможе да зареди ОС.

Лаптопа е почти нов но немога да го закарам на сервиз понеже от няколко дни съм в Англия а го купих от БГ. Сега ви пиша от него но е доста неудобно само с кабел пък и най вероятно ще си съсипя батерията ако го карам така. Някой има ли идей от какво може да е това и дали може да се оправи. Под сейф мод си работи на батерия но когато се опитам да заредя ОС нормално се рестартира постоянно.

Забравих да спомена че напоследък когато лаптопа работи със включен захранващ кабел и реша да изключа кабела графиката на монитора става на квадратчета и нищо неможе да се направи освен да се изключи със задържане на Power бутона.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0