Sign in to follow this  
Followers 0
Guest tsvetomira

problem

32 posts in this topic

parvo iskam da se izvinq za tova 4e pi6a na latinica no nemoga da si instaliram flex taypa.No sega imam stra6no golqm problem-

imam laptop acer aspire one i izvednaj mu stana ne6to i zapo4na da se restartira postoqnno sam.Sled nqkolko restartiraniq se sprq i izleze edin sin ekran s bql natpis ,koito go prevedoh v gugala i zna4enieto mu glasi-

tova prilojenie nemoje da startira za6toto vct.3216.dll ne e nameren povtorno instalirane moje tozi problem stovarvam na4aloto na fizi4eska pamet

Neznam kakvo ozna4ava i neznam kakvo da pravq.Molq vi ako nqkoi znae ne6to da mi otgovori.Obajdah se i v serviz no mi kazaha ponedelnik i mi zatvoriha.

Predvaritelno blagodarq na tezi koito se opitat da mi pomognat.

Не си споменала с каква Операционна система си. Скайпа ти автоматично ли се стартира при пускане на лаптопа? Опитай да го подкараш под Safe Mode и махни всичко, което се зарежда при Start Up. Ако незнаеш какво правиш, най- добре изчакай до понеделник и го занеси в сервиза.

s windous xp sym,da skaypa mi se vkliu4va avtomati4no s puskaneto,no ostanaloto koeto ste mi napisali ni6o ne razbrah,neznam dali 6te izdarja do ponedelnik bez nego.Obajdah se na edin 4ovek koito razbira ot kompiutri i toi kaza 4e e ili tokov udar ili za preinstalirane.Samo 4e ako e za preinstalirane 6te mi se zagubi vsi4kata informaciq poneje nqmam D.Moje li da se napravi ne6to za da q zapazq?

Включи си компютъра натисни и задръж F8. Ще ти излезе Windows Advanced Options Menu от където избираш със стрелките Safe Mode. Ако зареди отиваш в C:\Documents and Settings\username\Start Menu\Programs\Startup, където username е твоето log on име. В тази папка Startup изтрий всичко. Деинсталирай скайпа. Рестартирай. Ако нещо от тези неща не се получи, носи го за преинсталиране и им кажи да ти разделят харда, за да не си губиш др. път информацията. Успех.

много ти благодаря,ти си единственият който се опита да ми помогне.

Още вчера като прочетох за safe mode се порових в интернет и разбрах какво да направя,но...с моя късмет си продължава да се рестартира.А най гадното е че се появява синия екран на смъртта,което незнам какво означава но не звучи никак приятно.Доста се рових и разбрах че това става защото някой драйвер не ми работи.

немога да повярвам,след хилядното рестартиране се спря сам и изтрих всичко от тази папка,но ме е страх да го рестартирам.

Имам два прозореца които не се махат и гласят

sdra64.exe has encoutered a problem and heeds to

close .We are sorry for the inconvenience.

please tell Mikrosoft about this problem.

We hare created an error report that you kan send us.We will teat

this report as confidential and anonymous.

а другият прозорец е

winlogon.exe encountered a problem and needed to close.

this error occurred on 13.12.2009 qt 09:24:03

а сега какво да правя?

Да ти сложат наново Windows. Може да ти сложат на ново Windows без да ти се загуби всичко, но по добре ако имаш друг компютър прехвърли всичко на него и да ти го форматнат и да ти го разделят най малко на 2 или 3 според зависи колко ти е голям харда.

Успех

Да ти сложат наново Windows. Може да ти сложат на ново Windows без да ти се загуби всичко, но по добре ако имаш друг компютър прехвърли всичко на него и да ти го форматнат и да ти го разделят най малко на 2 или 3 според зависи колко ти е голям харда.

Успех

благодаря на всички

преинсталираха ми лаптопа с уиндоус 7 не успях да запазя нищо защото всичко е било пълно с вируси но сега имам друг проблем-използвах фотошоп на бг с експито но ми казаха че на 7 няма да тръгне,знаете ли някой фотошоп за уиндоус 7 на бг

този не става,а поне да знаете на какъвто и да е език само да става за уиндоус 7

ноооо имам по-голям проблем,мразя го този уиндоус 7.До сега бях на експи и нямах ама никакви проблеми с интернет и

уаерлеса,а сега като го включа компа имам интернет 5-10 мин.и после нямам ако го рестартирам ще имам пак,но докога така.Този който ми инсталира уиндоуса каза че е защото драиверите за уаерлес и уиндоус 7 не съвпадали и ми инсталира други,но имам чувството че е по-зле.В смисъл времето ми в интернет е още по-кратко.Вече ми идва да го изхвърля тоя тъп уиндоус.Ако някой има някъкво мнение по този въпрос или ви се е случвало,моля пишете ми.

този не става,а поне да знаете на какъвто и да е език само да става за уиндоус 7

Последната версия CS4 работи под 7. Ако имаш проблем даваш десен бутон върху програмата properties/compatibility и избираш Vista или XP. Ще тръгне.

чесно казано и аз не съм довоолен от новия Windows 7, много по бавен ми се струва. Незнам това си мое лично мнение, чел съм доста из интернет че това по добре онова по добре но аз не мисля така. Тегли от някъде едина Vista, но преди това си изтегли всички драйвери за модела ти за да нямаш кахъри след това. Не е толкова трудно сама да си сложиш Win.

Ако искаш първо пробвай да си изтеглиш от сайта за модела ти драйвери за Win 7

Успех ако имаш проблеми пиши.

мразя го този уиндоус 7 ,не си го слагайте не само че е бавен ами забива,губи интернет неможеш да си сложиш която си искаш програма и т н .

Аз определено ще го махам и поради друга причина-имам принтер и немога да си инсталирам програмата на уиндоус7.

Намерих си драйверите за моя комп ноооо ми се струва сложно как ще стане.

може ли от уиндоус 7 да си сложа хр?

преинсталирала съм лаптоп от виста на хр ,незнам как го направих но сега си работи супер,дано и с моя да успея.

Сложно ми се струва защото драйверите за другия лаптоп бяха на диск и само инсталираш един по един а на моя са в архивирани папки и другото е че имам инсталационен диск с хр но на моя трябва да му сложа хрто във флашка и въпросът ми е така дали ще бъде пак инсталационно хр то.

Ако нямаше такива фоуми щях да бъда просто загубена-благодаря на всички които се опитват да ми помогнат.

БЛАГОДАРЯ.

Не е проблем да го инсталираш от флашката. Ще стане от 7 на ХП правиш един формат и всичко е на 6. Това че драйверите са ти зипски файлове не е никакъв проблем и това просто ще трябва си сложиш един Winrar и след това почшваш да ги инсталираш.

пак съм аз и пак имам проблем и то ужасно голям-имам уиндоус хр и го копирам на флашката но той не става инсталационен .Доста се рових как да го направя инсталационен и се оказа че има само една такава програма-WinSetupFromUSB initial screen но там откъдето ми дават да я изтегля -http://thcgroup.net/log/category/windows/ като искам да вляза не ми дава-Not Found.Много ви моля помогнете.Защото нищо не мога да правя с този гаден уиндоус 7.

izvinqvaite 4e pi6a taka,no neznam kak da smenq ezika.

Molq vi pomognete za6toto moqt laptop stoi bez windows,a ve4e stavam nahalna da polzvam 4ujdite kompiutri.

Problemat mi e 4e namerih tazi programa ot tuk-http://www.usb-installation.hit.bg/ i mi formatira fla6kata no ne iska da tragne da priema windowsa.Probvah nqkolko windowsa i nqkolko fla6ki s razli4na skorost,no neiska.Kakvo da pravq?

Ти нямаш CD/DVD на лаптопа ли че искаш задължително да го сложиш през USB-to?

Здравейте имам въпрос относно хардиска на windows 7. Тъй като не съм достатачно компетентен в тази област ще разкажа на кратко за какво става въпрос. Когато ми беше инсталиран windows-a 7-ca от един приятел останових, че на харддиска имам само C a нямам и D. Въпросът ми е как да направя или възможноли е да създам D да разделя C-то на два харддиска и да имам и C и D за да мога да преместя музиката си филмите и всичко останало отделно от програмите? Ако някой знае нещо по въпроса моля нека да пише.

Лаптопа ми е Асус k50ABseries и го взех без windows а имаше linux което направи малко сложно инсталацията на windows 7 и може би от там да е целия проблем с C-to i D-to..?

Здравейте имам въпрос относно хардиска на windows 7. Тъй като не съм достатачно компетентен в тази област ще разкажа на кратко за какво става въпрос. Когато ми беше инсталиран windows-a 7-ca от един приятел останових, че на харддиска имам само C a нямам и D. Въпросът ми е как да направя или възможноли е да създам D да разделя C-то на два харддиска и да имам и C и D за да мога да преместя музиката си филмите и всичко останало отделно от програмите? Ако някой знае нещо по въпроса моля нека да пише.

Нов партишън може да напрвите с програмата EASEUS Partition Master или при нова преинсталация на ОС да се направят два дяла не един както е сега.

Успех.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0